Park Seo-Joon ve Go Ara “Hwarang” Dizisinde Başrol Karakterleri Canlandıracak
  • alie
  • 5-01-2016, 13:51


Park Seo-Joon ve Go Ara’nın "Hwarang” dizisinde başrol karakteri canlandıracağı onaylandı.


Yaklaşık bir ay önce Park Hyung-Sik'in ikinci başrol erkek karakteri canlandıracağı onun ajansı tarafından doğrulanmıştı.

Dizi, Silla Krallığı döneminde, "Hwarang" ("Çiçek Çocuklar") adı altında genç erkek savaşçılardan oluşan elit bir grubu anlatmaktadır. "Hwarang" atçılık ve kılıç kullanmaktaki fiziksel yeteneklerinin iyi olmasının yanında mükemmel görünüşleri ile de tanınmaktadırlar.

Park Seo-Joon dizide, efsanevi bir "Hwarang" savaşçısı olan Sun Woo-Rang karakterini canlandıracak. Onun karakteri, cesur ve sınırsız enerjiye sahip birisidir ve A-Ro’yı (Go Ara) sevmektedir.

Go Ara dizide, yarı aristokrat tabakasından yarı halk tabakasından gelen A-Ro karakterini canlandıracak. Onun karakteri, neşeli bir enerjiye ve güçlü bir iş ahlakına sahip olan bir genç kızdır.

Park Hyung-Sik ise dizide, Üç Krallık döneminde 576-540’a kadar Silla’yı yöneten Kral Jinheung olarak da bilinen Sam Maek-Jong karakterini canlandıracak. O, 15 yaşındayken tahta çıkar ve ülkesinin topraklarını genişletir. Onun karakteri, tehditler aldığı için gerçek kimliğini gizleyerek meçhul bir kral olarak gençlik hayatını yaşar. Onun annesini "Hwarang" savaşçılarının kurcusuyken "Hwarang" savaşçılarına katılır. Orada zayıf ve yaralı bir gençken halkına yarar sağlayacak bir kral haline gelir. Ayrıca o, A-Ro’yı (Go Ara) sevmektedir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında Güney Kore’de yayınlanmaya başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, dramabeans.com/2016/01/hwarang-confirms-cast-secures-summer-broadcast-on-kbs