Yoon Si-Yoon, Park Ki-Woong ve Lee Min-Ki Önüzdeki Günlerde Askerden Terhis Olacak
  • alie
  • 12-01-2016, 14:14


Yoon Si-Yoon, Park Ki-Woong ve Lee Min-Ki, 21 aydır yaptıkları vatani görevlerini tamamladıktan sonra yakın bir tarihte askerden terhis olacak.


Yoon Si-Yoon, bu yıl 30 yaşına girecek. O, 2014 yılının Nisan ayında askeri eğitim merkezine başvurmuştu ve 27 Ocak’ta terhis olacak. Su korkusunun üstesinden geldi ve bu yıl geri dönüş yapacak.

Onun ajansı, taburcu olmasına hala daha birkaç gün olduğunu iddia etmesine rağmen o, dizi seçmelerine göz atıyor.

Yoon Si-Yoon çıkışını MBC’nin 2009 yapımı "High Kick! 2" dizi ile yapmıştı ve ertesi yıl yayınlanan "Bread, Love and Dreams” dizi ile bir yıldız haline gelmişti.

Park Ki-Woong, 8 Mayıs 2014 tarihinde zorunlu askerlik görevi için askeri eğitim merkezine başvurmuştu ve temel eğitimleri gördükten sonra Seul Bölge Polis Ajansı duyuru ekibine atanarak 21 ay boyunca polis olarak göreve başlamıştı. 7 Şubatta terhis olacak.

Park Ki-Woong terhisinden sonra yeni bir ajansla sözleşme imzalamak istiyor. Oyuncunun Wave On Entertainment ajansı ile arasındaki sözleşme geçtiğimiz Ekim ayında bitmişti.

Park Ki-Woong çıkışını 2005 yapımı "Arrow, The Ultimate Weapon” filmi ile yapmış ve 2012 yapımı "Bridal Mask” dizisinde aldığı rol ile bir yıldız olmuştu.

Lee Min-Ki de bu yıl askerden terhis olan oyuncular arasında yer alıyor. 7 Ağustos 2014 tarihinde askeri eğitim merkezine başvurmuştu ve Nonsan Eğitim Merkezi'nde 4 hafta eğitim aldıktan sonra kamu idare ajansında kamu hizmeti görevine atanmıştı. Oyuncu 3 Ağustosta terhis olacak.

Oyuncu beyaz perde de kariyerine devam edecek.

Bu yılın sonlarında, "Super Junior” grubundan Sin Dong-Hee ve Sungmin’in, "JYJ” grubundan Kim Jae-Joong’un askerden terhis olacak. Sungmin ve Kim Jae-Joong 30 Aralıkta terhis olurken Sin Dong-Hee 23 Aralıkta terhis olacak.

Bu arada, oyuncu Choi Jin-Hyuk’un dizindeki sakatlık nedeniyle sadece 7 ay sonra askerden terhis olmuştu.

 

Kaynak: hancinema.net/yoon-si-yoon-park-ki-woong-and-lee-min-ki-are-coming-back-90292.html