Lee Pil-Mo “Happy Home” Dizisinde Başrol Karakteri Canlandıracak

  alie   |     13-01-2016, 12:18


Oyuncu Lee Pil-Mo, başrolünde Kim So-Yeon'un rol aldığı MBC’nin yeni dizisi "Happy Home”un kadrosuna katıldı.


Dizi, Bong ailesinin etrafında dönmektedir. Bong Sam-Bong (Kim Young-Chul), bir Çin restoranı olan "Gahwamansasungu” işletmektedir.

Lee Pil-Mo dizide, bir ev hanımı olan Yoo Hyun-Ki karakterini canlandıracaktır.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanan "Mom" dizisinin ardından aynı saat diliminde 27 Şubat’ta yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Happy_Home

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…