“Signal” Dizisinin Uzun Fragmanı Yayınlandı

  alie   |     14-01-2016, 12:38


Başrolünde Lee Je-HoonKim Hye-Soo ve Cho Jin-Woong’un rol aldığı "Signal” dizisinin 6 dakika 24 sanyelik uzun fragmanı yayınlandı.


Dizinin konusu, günümüzde yaşayan bir dedektif ve geçmişte yaşayan bir dedektif telsiz yolu ile iletişim kurarak birlikte uzun zamandır çözülememiş davaları çözerler.

Lee Je-Hoon dizide, bir suç profilcisi olan Park Hae-Young karakterini canlandırmaktadır. O, uzun zamandır çözülememiş davalar için kurulan bir soruşturma ekibinde görev yapmaktadır. Onun karakteri, sıcak bir kişiliğe sahiptir ve kendisi de bir polis memuru olmasına rağmen polislere güvenmemektedir.

Kim Hye-Soo dizide, günümüzdeki bir dedektif olan Cha Soo-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Park Hae-Young (Lee Je-Hoon) ile beraber uzun süredir çözülememiş davaları çözmek için çalışmaktadır.

Cho Jin-Woong dizide, geçmişteki bir dedektif olan Lee Jae-Han karakterini canlandırmaktadır.

Dizisinin ilk bölümü 22 Ocakta Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: tvN, asianwiki.com/Signal_(Korean_Drama)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…