“Uncontrollably Fond” Dizisinin İngilizce Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

  alie   |     15-01-2016, 17:55


Başrolünde Kim Woo-Bin ve Suzy’nin rol aldığı "Uncontrollably Fond” dizisinin İngilizce altyazılı fragmanı yayınlandı.


Dizinin konusu, Shin Joon-Young (Kim Woo Bin) ve No Eul (Suzy) çocukken birbirinden kalpleri kırık olarak ayrılırlar. İkili birer yetişkin olunca tekrar karşılaşır. Shin Joon-Young, ünlü bir oyuncu ve şarkıcıdır. No Eul ise bir belgesel yapımcısıdır.

Ayrıca dizide Lim Ju-HwanLim Ju-EunYu Oh-Sung, Jin Kyung, Jung Sun-Kyung ve Choi Moo-Sung’da rol almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Uncontrollably_Fond

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…