Hwang Jung-Min, So Ji-Sub ve Song Joong-Ki “Battleship Island” Filminde Başrolde Yer Alacaklar

  alie   |     15-01-2016, 18:50


Hwang Jung-Min, So Ji-Sub ve Song Joong-Ki "Battleship Island” filminin kadrosuna katıldıkları açıklandı.


Film, Japon sömürge döneminde, yaklaşık 400 Korelinin kömür madenlerinde çalıştırmak amacıyla "Battleship Island ("Hashima Island”)” adlı bir savaş gemisi ile zorla götürülmesini ve gemidekilerin özgürlük için mücadele etmesini anlatmaktadır.

Filmin yönetmen koltuğunda birçok filmde konuk oyuncu olarak rol alan ve "Veteran”, "The Berlin File” filmlerinde de yönetmelik yapmış olan Ryoo Seung-Wan oturmaktadır.

Hwang Jung-Min filmde, Kyungsung Otel’inde bando şefliği yapan Lee Kang-Ok karakterini canlandıracak. Onun karakteri, kızını korumak için Japonya’ya gitmeye karar verir. Ancak onu Japonya’ya göndermek yerine kandırıp zorla "Battleship Island” gemisine bindirirler. "Battleship Island” gemisinde kızını korumak için her şeyi yapan cesur bir babadır.

So Ji-Sub filmde, Kyungsung’daki (Seul şimdiki adıdır.) en iyi savaşçılardan biri olan Choi Chil-Sung karakterini canlandıracak. Onun karakteri, "Battleship Island” gemisinde sorunlara yol açsa da aslında sıcak bir kalbe sahiptir.

Song Joong-Ki filmde, Kore Bağımsızlık örgütünün bir üyesi olan Park Moo-Young karakterini canlandıracak. Onun karakteri, bağımsızlık grubunun bir üyesini kurtarmak için "Battleship Island” gemisinin içine sızar ve halkın bağımsızlığını kazanması için gemidekilere önderlik eder.

 

Kaynak: asianwiki.com/Battleship_Island, hancinema.net/hwang-jeong-min-so-ji-sub-and-song-joong-ki-to-star-in-battleship-90424.html, soompi.com/2016/01/14/hwang-jung-min-so-ji-sub-and-song-joong-ki-to-star-in-a-new-historical-film

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…