Lee Gi-Kwang ve Lee Yeol-Eum “Monster” Dizisinin Kadrosuna Katıldı + Seo Kang-Joon ve Hwang Jung-Eum’a Diziden Başrol Teklifi
  • Maysa
  • 20-01-2016, 14:28


"Beast” grubundan Lee Gi-Kwang ve Lee Yeol-Eum’un MBC’nin yeni "Monster” dizisinin kadrosuna katıldığı ve Seo Kang-Joon ve Hwang Jung-Eum’a dizide başrol karakterleri canlandırmaları için teklif götürüldüğü açıklandı.


Lee Gi-Kwang ve Lee Yeol-Eum dizide, başrol karakterlerinin genç versiyonlarını canlandıracaklar.

Seo Kang-Joon ve Hwang Jung-Eum’a ise dizide başrol karakterleri canlandırmaları için teklif götürüldü. İki oyuncuda teklifi dikkatle incelemektedir.

Dizi, 1997 mali krizinden bu yana bir adamın güç ve etkiye sahip birisinin diğer insanlara yardımcı olmak için kendi sosyal pozisyonunu kullanması gerektiğini benimsetmek amacıyla elit sınıfından intikam almasını anlatmaktadır.

Dizinin senaristliğini "Empress Ki” dizisinin senaristliğini yapmış olan Jang Young-Cheol yapacak.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Glamorous Temptation” dizisinin finalinden sonra aynı yayın diliminde, Nisan ayında, Güney Kore’de yayınlanmaya başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/01/20/beasts-lee-gi-kwang-and-lee-yul-eum-confirmed-to-join-monster, asianwiki.com/Monster_%28Drama_Series%29