Seo Kang-Joon ve Hwang Jung-Eum, "Monster” Dizisinden Gelen Teklifi Reddetti + Kang Ji-Hwan Dizide Başrol
  • alie
  • 21-01-2016, 12:59


Seo Kang-Joon ve Hwang Jung-Eum’a dizide başrol karakterleri canlandırmaları için teklif götürülmüştü ancak iki oyuncunun da teklifi reddettiği ve Kang Ji-Hwan’ındizide başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


Dün "Beast” grubundan Lee Gi-Kwang ve Lee Yeol-Eum’un MBC’nin yeni "Monster” dizisinin kadrosuna katıldığı ve Seo Kang-Joon ve Hwang Jung-Eum’a dizide başrol karakterleri canlandırmaları için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Hwang Jung-Eum’un ajansı oyuncunun yaklaşan düğününe odaklanmak istediği için teklifi geri çevirdiğini açıkladı.

Dizinin kadrosuna Kang Ji-Hwan'ın yanı sıra Park Young-Gyu, Lee Deok-Hwa, Jung Bo-Suk, Kim Bo-Yeon, Kim Hye-Eun, Lee El, Jin Tae-Hyun ve Go Yoon’un katıldığı açıklandı.

Dizi, 1997 mali krizinden bu yana bir adamın güç ve etkiye sahip birisinin diğer insanlara yardımcı olmak için kendi sosyal pozisyonunu kullanması gerektiğini benimsetmek amacıyla elit sınıfından intikam almasını anlatmaktadır.

Dizinin senaristliğini "Empress Ki” dizisinin senaristliğini yapmış olan Jang Young-Cheol yapacak.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Glamorous Temptation” dizisinin finalinden sonra aynı yayın diliminde, Nisan ayında, Güney Kore’de yayınlanmaya başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/01/21/hwang-jung-eum-turns-down-role-in-monster/, asianwiki.com/Monster_%28Drama_Series%29