“Cinderella and Four Knights” Dizisinin Ana Kadrosu Tamamlandı
  • alie
  • 22-01-2016, 11:56


Jung Il-WooPark So-DamAhn Jae-HyeonLee Jung-Shin, Choi Min ve Son Na-Eun’un "Cinderella and Four Knights” dizisinin kadrosunda yer alacağı onaylandı.


16 bölümden oluşacak dizide Jung Il-Woo ve Park So-Dam başrol karakterleri canlandıracaklar. Ancak dizinin hangi yayıncı/kanal tarafından ekrana getirileceği konusunda bir açıklama yapılmadı.

Dizinin konusu ise; Eun Ha-Won (Park So-Dam), veteriner olmak isteyen parlak bir lise öğrencisidir. Ancak o, aile üyeleri tarafından dışlandığı için evde yapayalnız bir hayat yaşamaktadır. Annesi bir araba kazasında hayatını kaybettikten sonra o, babası, üvey annesi ve üvey kız kardeşleri ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Bir gün gizemli bir yaşlı adamla tanışır. Bu yaşlı adam Ha-Won’a yaşadığı "Sky House” adlı konakta kalmasını ve veteriner olma hayalini gerçekleştirmesini önerir.O günden sonra, Ha-Won konağa yerleşir ve üç erkek kuzen olan Kang Hyun-Min (Ahn Jae-Hyeon), Kang Seo-Woo (Lee Jung-Shin), Kang Ji-Woon (Jung Il-Woo) ve onların koruması Lee Yoon-Sung (Choi Min) ile beraber yaşamaya başlar.

Jung Il-Woo dizide, Sky House kraliyet ailesinin bir üyesi statüsüne yükselen Kang Ji-Woon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yumuşak kalpli biri gibi görünse de aslında vahşi bir kişiliğe sahiptir.

Park So-Dam dizide, bir lise öğrencisi olan Eun Ha-Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, eğitim giderlerini karşılayabilmek için bazı şartlar altında "Sky House” adlı konakta yaşamak zorunda kalan tek kızdır.

Ahn Jae-Hyeon dizide, zenginliğini bir güç olarak kullanan ve çapkınlıkları ile ünlü Kang Hyun-Min karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zenginliğini kullanarak Eun Ha-Won’a (Park So-Dam) istediği her şeyi yaptırır.

Lee Jung-Shin dizide, popüler bir şarkıcı olan Kang Seo-Woo karakterini canlandırmaktadır.

Choi Min dizide, "Sky House” adlı konakta kalan dördüncü erkek Lee Yoon-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, üç erkek kardeşin korumasıdır.

Son Na-Eun dizide, uzun zamandır Kang Hyun-Min’den (Ahn Jae-Hyeon) hoşlanan Park Hye-Ji karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yapımcılığını, "You Who Came From the Stars” ve "Yong-Pal" dizisinin yapımcılığını yapmış olan HB Entertainment üstlecek.

Ayrıca dizi, Baek Myo tarafından kaleme alınan "Cinderellawa Nemyungui Kisa” (ilk BandiBooks tarafından 4 Kasım 2011 yılında yayımlandı) adlı romandan uyarlanmıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilk yarısında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Cinderella_and_Four_Knights, hancinema.net/ahn-jae-hyeon-jeong-il-woo-and-park-so-dam-to-star-in-cinderella-and-the-four-knights-90642.html