Lee Byung-Hun ve Gong Hyo-Jin “Single Rider” Filminde Evli Bir Çifti Canlandıracak


Birçok kaynağa göre oyuncu Lee Byung-Hun ve oyuncu Gong Hyo-Jin’in "Single Rider” filminde evli bir çifti canlandıracak.


Film, bir yatırım firması için şube müdürü olarak çalışan bir adamın her şeyini kaybettikten sonra Avustralya’da oğlunun eğitimi için orada yaşayan eşinin ve oğlunun yanına gitmesini anlatmaktadır.

Lee Byung-Hun filmde, "Elit Yatırım Menkul” firmasında şube müdürü olarak çalışan Kang Jae-Hoon karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, güçlü sorumluluk ve liderlik duygusuna sahip olmasının yanı sıra üzüntüyü ve öfkeyi deneyim etmiş birisidir.

Gong Hyo-Jin filmde, Kang Jae-Hoon’un (Lee Byung-Hun) eşi ve aynı zamanda zarif bir anne olan Soo-Jin karakterini canlandıracaktır.

Lee Byung-Hun’un bu filmde rol almasıyla birlikte karşımıza ard arda birden çok filmle karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz aylarda "Inside Men” filmi gösterime girmişti ve geçtiğimiz günlerde Kang Dong-Won ve Kim Woo-Binile beraber "Master” filminde rol alacağı bildirilmişti. Oyuncunun "Master" filminin çekimleri bittikten sonra en kısa sürede "Single Rider” filminin çekimlerine katılması planlanılıyor.

Gong Hyo-Jin ise "The Master’s Sun”, "It's Okay, That's Love” ve "The Producers” dizilerinde gösterdiği başarının ardından üç yıl sonra ikinci proje "Single Rider” filmi ile beyaz perdede.

Ayrıca filmin yönetmenliğini Sanat Kore Ulusal Üniversitesi'nden mezun olan Lee Joo-Young yapacak. Bu film, Lee Joo-Young’ın yönettiği ilk uzun metrajlı filmi olacak. Filmin yatırımından ve dağıtımından Warner Bros şirketi sorumlu olacak.

 

Kaynak: asianwiki.com/Single_Rider, hancinema.net/lee-byung-hun-and-kong-hyo-jin-to-play-a-married-couple-in-new-movie-single-rider--90663.html