Jang Keun-Suk, Lim Ji-Yeon ve Yeo Jin-Goo’ya “Jackpot” Dizisinden Başrol Teklifi
  • alie
  • 25-01-2016, 15:11


Jang Keun-SukLim Ji-Yeon ve Yeo Jin-Goo’ya beraber "Jackpot” (Daebak) dizisinde rol almaları için başrol teklif edildi.


Üç oyuncunun da kendi ajansı oyuncuların teklif aldığını doğruladı ve teklifi değerlendirdiklerini açıkladı. Dizi, 2003 yapımı başrolünde Lee Byun-Hun ve Song Hye-Kyo’nun rol aldığı "All In” dizisinin tarih versiyonu olacak.

Dizi, Baek Dae-Gil ve Kral Yeongjo’nun arasındaki mücadeleyi konu almaktadır. Girdikleri bu mücadelede Baek Dae-Gil hayatını, Kral Yeongjo ise ülkesi Joseon Krallığını ortaya koymuştur.

Eğer oyuncular teklifi kabul ederlerse; Jang Keun-Suk, Joseon Krallığının en iyi kumarbazı ve dolandırıcısı olan Baek Dae-Gil (Prens Young-Soo) karakterini canlandıracak. Onun karakteri, içinde derin bir kin tutmaktadır ve aynı zamanda soğukkanlı birisidir. Lim Ji-Yeon, bir gün kral’dan intikam almaya yemin etmiş Dam-Seo karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, kralı öldürmek için doğmuştur ve içinde tuttuğu kini ile beraber adım adım saraya giden yolda ilerler. Sadece alacağı intikama odaklanan Dam-Seo’nun hayatında ne erkeklere ne de bir ilişkiye yer vardır. Yeo Jin-Goo ise, Kral Yeongjo (Prens Yeongjo) karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, inandırıcı bir sebep olmadan babası da dahil asla kimseye boyun eğmeyen birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mask” dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Nam Gun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Jung Yi, the Goddess of Fire” ve "Warrior Baek Dong Soo”dizilerini kaleme alan Kwon Soon-Gyu üstlenecektir.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Six Flying Dragons” dizisinin finalinin ardından, aynı yayın aralığında, Mart ayında, Güney Kore’de yayınlanmaya başlaması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Daebak, soompi.com/2016/01/24/jang-geun-suk-yeo-jin-goo-and-lim-ji-yeon-in-talks-to-join-forces-in-new-sbs-drama