“Moorim School” Dizisinin Çekimlerine Yeniden Başlandı + Dizi Erkenden Final Yapacak
  • alie
  • 26-01-2016, 11:29


KBS ve dizinin yapım şirketi JS Pictures, KBS2 TV’nin Pazartesi-Salı dizisi "Moorim School”un yapımı konusunda anlaşmaya vardıklarını açıkladı.


Daha önce iki tarafında dizinin yapımı konusunda anlaşmazlıklar yaşadığı ve dizinin yapımının durdurulacağı ile ilgili söylentiler çıkmıştı. Ama her iki tarafta bunu reddetmişti.

Şimdi ise her iki tarafta bir anlaşamaya vardıkları konusunda resmi açıklamada bulundu. Alınan kararla dizinin önceden planlandığı gibi 20. bölümde final yapması yerine dizi 16. bölümde final yapacak.

Dizinin temsilcisi 26 Ocakta yerel bir haber kaynağı Star News’e yaptığı açıklamada, " - geçen hafta soğuk hava nedeni ile çekimleri durdurulan - "Moorim School” dizisinin 27 Ocakta çekimlerine devam edilecek. Sıradaki - çekilecek olan - 12. ve 13. bölümler. Alınan kararla dizi erkenden sonra erecek, oyuncular ise dizideki olası değişiklikler konusunda oldukça endişeliler.” dedi.

Bu arada, KBS ve dizinin yapım şirketinin arasında çıkan tartışmanın nedeninin - Güney Kore’deki – düşük reytingler ve izleyicilerin kötü değerlendirmesi olduğu söyleniliyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/01/26/moorim-school-to-resume-filming-reportedly-ending-early, asianwiki.com/Moorim_School

 

İlgili Haber: "MOORIM SCHOOL” DIZISININ YAPIMININ DURDURULACAĞI AÇIKLANDI; KBS CEVAP VERDI