Jang Keun-Suk’un "Jackpot” (Daebak) Dizisinde Rol Alacağı Onaylandı
  • alie
  • 28-01-2016, 15:34


Jang Keun-Suk’un geçtiğimiz günlerde "Jackpot” (Daebak) dizisinde başrol karakteri canlandırması için gelen teklifi kabul ettiği açıklandı.


Jang Keun-Suk dizide, Joseon Krallığının en iyi kumarbazı ve dolandırıcısı olan Baek Dae-Gil (Prens Young-Soo) karakterini canlandıracak. Onun karakteri, içinde derin bir kin tutmaktadır ve aynı zamanda soğukkanlı birisidir.

Dizi, Baek Dae-Gil (Jang Keun-Suk) ve Kral Yeongjo’nun arasındaki mücadeleyi konu almaktadır. Girdikleri bu mücadelede Baek Dae-Gil hayatını, Kral Yeongjo ise ülkesi Joseon Krallığını ortaya koymuştur.

Ayrıca Lim Ji-Yeon ve Yeo Jin-Goo’ya da dizide rol almaları için teklif gelmişti ve iki oyuncu da teklifi hala değerlendirmektedir.

Dizi, 2003 yapımı başrolünde Lee Byun-Hun ve Song Hye-Kyo’nun rol aldığı "All In” dizisinin tarih versiyonu olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mask” dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Nam Gun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Jung Yi, the Goddess of Fire” ve "Warrior Baek Dong Soo” dizilerini kaleme alan Kwon Soon-Gyu üstlenecektir.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Six Flying Dragons” dizisinin finalinin ardından, aynı yayın aralığında, 28 Mart’ta, Güney Kore’de yayınlanmaya başlaması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Daebak