"Jackpot” (Daebak) Dizisinin Ana Kadrosu Tamamlandı
  • alie
  • 1-02-2016, 13:04


Lim Ji-YeonYoon Jin-Seo, Jeon Kwang-Leol, Choi Min-Soo ve Ji Il-Joo’nun, başrolünde Jang Keun-Suk ve Yeo Jin-Goo’nun rol aldığı "Jackpot” dizisinin kadrosuna katıldıkları açıklandı.


Dizi, Baek Dae-Gil (Jang Keun-Suk) ve Kral Yeongjo’nun (Yeo Jin-Goo) arasındaki mücadeleyi konu almaktadır. Girdikleri bu mücadelede Baek Dae-Gil hayatını, Kral Yeongjo ise ülkesi Joseon Krallığını ortaya koymuştur.

Jang Keun-Suk dizide, Joseon Krallığının en iyi kumarbazı, dahisi ve dolandırıcısı olan Baek Dae-Gil (Prens Young-Soo) karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, içinde derin bir kin tutmaktadır ve aynı zamanda soğukkanlı birisidir.

Yeo Jin-Goo dizide, inandırıcı bir sebep olmadan, babası da dahil olmak üzere, asla kimseye boyun eğmeyen Kral Yeongjo (Prens Yeongjo) karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, birçok engellerin üstesinden gelmiştir.

Lim Ji-Yeon dizide, bir gün kral’dan intikam almaya yemin etmiş Dam-Seo karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, kralı öldürmek için doğmuştur ve içinde tuttuğu kini ile beraber adım adım saraya giden yolda ilerler. Sadece alacağı intikama odaklanan Dam-Seo’nun hayatında ne erkeklere ne de bir ilişkiye yer vardır.

Yoon Jin-Seo dizide, Kral Yeongjo’nun (Yeo Jin-Goo) annesi olan Leydi Choi Dong-Yi (birçok kişinin izlemiş olduğu, başrolünde Han Hyo-Joo’nun yer aldığı "Dong Yi” dizisinde de anlatılan Leydi Choi’dir.) karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri bir saray hizmetçisiyken Kral Sookjong tarafından cariyesi yapılır.

Choi Min-Soo dizide, Baek Dae-Gil’in (Jang Keun-Suk) ve Kral Yeongjo’nun (Yeo Jin-Goo) babası olan Kral Sookjong karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, soğuk kalpli birisidir.

Dizi, 2003 yapımı başrolünde Lee Byun-Hun ve Song Hye-Kyo’nun rol aldığı "All In” dizisinin tarih versiyonu olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mask” dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Nam Gun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Jung Yi, the Goddess of Fire” ve "Warrior Baek Dong Soo” dizilerini kaleme alan Kwon Soon-Gyu üstlenecektir.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Six Flying Dragons” dizisinin finalinin ardından, aynı yayın aralığında, 28 Mart’ta, Güney Kore’de yayınlanmaya başlaması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Daebak, hancinema.net/korean_drama_Jackpot.php#casting, hancinema.net/jang-geun-seok-lim-ji-yeon-yeo-jin-goo-jeon-kwang-ryeol-choi-min-soo-expand-cast-in-jackpot-90984.html, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=75219, dramabeans.com/2016/01/jackpot-confirms-jang-geun-seok-courts-supporting-ladies