Kim Sae-Ron, The Celebrity ile Merak Edilen Eğitim Hayatları Hakkında Konuştu
  • alie
  • 1-02-2016, 14:50


Kalabalığın tanıdığı Kim Sae-Ron, artık genç ve bir utangaç kız.


Woo Bin ile kırmızı halıda yürüyen kız şimdi bir pelum etek ve topuklu ayakkabısıyla kusursuz olgun bir bayan gibi görünüyor.

The Celebrity’in "Gizemli Kız” konsepti altında çekilen fotoğraflarında yüzündeki kaybolmuşluk ifadesi ve dağınık saçları ile bir fantastik filminden çıkmış bir karakter gibi görünüyor.

Fotoğraf çekimlerinden sonra verdiği röportajda Kim Sae-Ron, oyunculuğu ve gelecek planları hakkında konuştu.

Kim Sae-Ron’a oyunculuk dışında ulaşmak istediği bir hedefi olup olmadığı sorulduğunda, oyuncu, "Okumak. Eğitim için güçlü bir arzum var. Eğer oyunculuk yapıyor olmasaydım ve herhangi bir genç gibi yaşıyor olsaydım, kendimi eğitim ile ilgili bir meslek ararken görebiliyorum. Eğer başarılı olabilirsem psikoloji okumak istiyorum. Bu konuda oyunculuğun bana yardımcı olacağını düşünüyorum.” şeklinde cevap verdi.

Bu arada, ona bir kadın ve bir oyuncu olarak rol modelinin kim olduğu soruldu, Kim Sae-Ron,"Lee Young-Ae. Onun kelimelerle ifade edilemeyecek bir cazibesi var. Zerafet, güzellik, zekâ. Onun oyunculuk becerilerini bile açıklamaya gerek yok. Onun içinde bulunduğu her resmi ve her sahneyi benzersiz bir aura doldurur.” şeklinde cevap verdi.

Kim Sae-Ron’un hayranları, Şubat ayı sayısında yer alan onun daha fazla fotoğrafını ve röportajın tamamını web sitesinde, Facebook sayfasında ve Instagram hesabında bulabilir.

 

Kaynak: soompi.com/2016/01/31/kim-sae-ron-talks-about-her-passion-for-education-with-the-celebrity