Seo Kang-Joon, Lee Kwang-Soo, Siwan ve Cho Jin-Woong’a “Entourage” Dizisinden Teklif
  • alie
  • 2-02-2016, 12:14


Seo Kang-JoonLee Kwang-Soo, 'ZE:A' grubundan Siwan ve Cho Jin-Woong’a "Entourage” dizisinde rol almaları için teklif götürüldü.


Dizi, 2004-2011 yılları arasında yayınlanan, 8 sezon süren, Amerika yapımı "Entourage” dizisinden uyarlanacaktır. Dizinin orijinal konusu, New York'un Queens semtinden dört arkadaş Hollywood'da şanslarını denemek için Los Angeles'a gelirler. Talih sadece birinin, Vince Chase'in başına konar. Ama onları kimse birbirlerinden ayıramaz. Vince, Vince'in kardeşi Johnny Drama, Eric ve Turtle beraber yaşamaya ve beraber eğlenmeye devam ederler. Onlara bir de enerjik ve deli dolu bir menajer olan Ari Gold da eşlik eder.

Eğer oyuncular teklifi kabul ederlerse, Seo Kang-Joon dizide, bir top star olan Cha Young-Binkarakterini (orijinal dizideki Vince Chase karakterini) canlandıracak. Lee Kwang-Soo, Cha Young-Bin’in kuzenini ve bir oyuncu olan Lee Kwang-Soo karakterini (orijinal dizideki Johnny Drama karakterini) canlandıracak. Ancak o, sadece küçük parçalar çalmaktadır ve ünlü biri olabilmek için mücadele etmektedir. Siwan, Cha Young-Bin’in en yakın arkadaşı ve aynı zamanda onun menajeri olan Lee Ho-Jinkarakterini (orijinal dizideki Eric Murphy karakteri) canlandıracak. Son olarak Cho Jin-Woong ise, bir yetenek ajansının başkanı olan Kim Eun-Kap karakterini (orijinal dizideki Ari Gold karakterinden esinlenilmiş) canlandıracak.

Dört oyuncunun da temsilcileri diziden gelen teklifleri doğruladılar ve gelen bu teklifleri değerlendirdiklerini açıkladılar.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında Güney Kore’de yayınlanmaya başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/02/01/seo-kang-joon-lee-kwang-soo-im-siwan-and-jo-jin-woong-in-talks-for-entourage-remake, asianwiki.com/Entourage_%28Korean_Drama%29