Park Ki-Woong “Monster” Dizisinin Kadrosuna Katıldı + Jo Bo-Ah’a Diziden Yardımcı Rol İçin Teklif
  • alie
  • 2-02-2016, 13:53


Oyuncu Park Ki-Woong, Başrolünde Kang Ji-Hwan’ın rol aldığı "Monster” dizisinin kadrosuna katıldı. Oyuncu Jo Bo-Ah’a ise diziden yardımcı rol için teklif götürüldü.


Park Ki-Woong’un ajansı Haewadal Entertainment 1 Şubat’ta OSEN’e yaptığı açıklamada oyuncunun dizide rol alacağını onayladı. Böylece Park Ki-Woong askerden terhis olduktan sonra dönüşünü "Monster” dizisi ile yapmış olacak.

Dizi, 1997 mali krizinden bu yana bir adamın güç ve etkiye sahip birisinin diğer insanlara yardımcı olmak için kendi sosyal pozisyonunu kullanması gerektiğini benimsetmek amacıyla elit sınıfından intikam almasını anlatmaktadır.

Park Ki-Woong dizide, Dodo Group’un başkanının en genç oğlu Do Geon-Woo karakterini canlandıracak. O, evlilik dışı dünyaya geldiğinden diğer aile üyeleri tarafından dışlanmış ve annesi ile birlikte Amerika’da büyümüştür. Onun karakteri, soğuk kalpli, vahşi ve sinirlerine hakim olamayan birisidir.

Jo Bo-Ah eğer teklifi kabul ederse dizide, Dodo Group’un başkanının kızını canlandıracak. Onun karakteri, kolay beğenmeyen, kibirli birisidir. Ancak Kang Ki-Tan’ın (Kang Ji-Hwan) cazibesine kapılarak ona aşık olur.

Dizinin senaristliğini "Empress Ki” dizisinin senaristliğini yapmış olan Jang Young-Cheol yapacak.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Glamorous Temptation” dizisinin finalinden sonra aynı yayın diliminde, Nisan ayında, Güney Kore’de yayınlanmaya başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/01/20/beasts-lee-gi-kwang-and-lee-yul-eum-confirmed-to-join-monster, asianwiki.com/Monster_%28Drama_Series%29, hancinema.net/korean_drama_Monster_-_2016-cast.html, dramabeans.com/2016/02/mbcs-monster-adds-park-ki-woong-jo-boa-as-spoiled-chaebols, dramabeans.com/2016/01/mbc-melo-monster-secures-kang-ji-hwan-to-headline