Hong-Seol Olsaydın Yoo-Jung’u Mu Seçerdin Yoksa Baek In-Ho’yu Mu; Düzenlenilen Bir Anketin Sonucu
  • alie
  • 10-02-2016, 11:26


Eğlence haber medya kuruluşu olan StarN 1-7 Şubat arasında düzenlediği bir ankette, "Eğer ‘Cheese in the Trap’ dizisindeki Hong-Seol olsaydın hangisini seçerdin; Yoo-Jung mu? Baek In-Ho mu?” sorusu soruldu. Park Hae-Jin’in canlandırdığı Yoo-Jung sunbae ankette birinci oldu.


400.128 kişinin katıldığı ankette, Park Hae-Jin’in canlandırdığı Yoo-Jung sunbae oyların %53’nü (213.419) alırken Seo Kang-Joon’un canlandırdığı Baek In-Ho oyların % 47’sini (186.709) aldı.

Dizi, üniversitede okuyan Hong-Seol (Kim Go-Eun) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır.

Park Hae-Jin’in canlandırdığı Yoo-Jung karakteri, bir üniversite öğrencisidir. Onun karakteri, iyi görünüme sahip, iyi notlar alan, atletik ve nazik bir kişiliğe sahiptir. Ancak bütün bu iyi yanlarının altında korkunç tarafı gizlenmektedir.

Kim Go-Eun’un canlandırdığı Hong-Seol karakteri, tipik bir üniversite öğrencisidir. O ailesinin maddi durumunun yetersizliğinden dolayı part-time bir işte çalışmaktadır. Onun karakteri, Yoo-Jung (Park Hae-Jin) ile tanıştıktan sonra büyük bir değişim yaşar.

Seo Kang-Joon’un canlandırdığı Baek In-Ho karakteri, bir zamanlar piyano dahisi olarak anılan birisidir. Baek In-Ho bir sakatlık geçirir ve bu yüzden piyano çalamaz hale gelir. Şimdi ise ne yapmak istediğini bilmemektedir. Gençken ona ve ablasına Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) ailesi bakmaya başlar. Bu yüzden o, Yoo-Jung'u çok iyi tanımaktadır. Onun karakteri, özgür bir ruha sahip, sert ve asi birisidir. Gücü ve eşsiz bir görünüm ile başları döndürmektedir. Ayrıca o, Hong-Seol'un (Kim Go-Eun) aşkı için mücadele etmektedir.

Peki siz Hong-Seol olsaydınız hangisini seçerdiniz; Yoo-Jung mu? Baek In-Ho mu?

 

Kaynak: hancinema.net/park-hae-jin-is-chosen-over-seo-kang-joon-by-numerous-hong-seol-in-cheese-in-the-trap-character-survey-91265.html