Lee Hyun-Woo, ‘K-WAVE’ ile Röportajında “Moorim School” Dizisinden ve Park Bo-Gum’dan Bahsetti
  • alie
  • 11-02-2016, 13:34


Lee Hyun-Woo, ‘K-WAVE’ adlı bir Hallyu dergisinin kapağında yer aldı.


Derginin kapağında, Lee Hyun-Woo evcil bir köpekle poz veriyor. Verdiği poz ile vahşi ve sert bir adama dönüşmüş.

Oyuncu ‘K-WAVE’ ile yaptığı röportajında, fotoğraf çekimleri ile ilgili, "Kendime ‘gerçek erkek’ diyorum. (gülüyor) Dışarıdan bakıca kaba ve sert birisi değilim ama aslında göründüğümden daha sert bir erkeğimdir. Kendi tarzımda ben bir gerçek erkeğim.” dedi.

Lee Hyun-Woo son dizisi "Moorim School” hakkında, "Uzun zamandır dizilerde rol almamıştım. Daha çok filmlerde rol aldım. Üç ay boyunca "Moorim School” dizisinin projesindeydim ve projenin ilk günüden itibaren çok eğlendim.” dedi.

Lee Hyun-Woo, birbirine benzetilen oyuncu Park Bo-Gum ile ilgili ise, "Kariyerimde birçok meslektaşım ile yakın bir ilişki kurdum ama Park Bo-Gum benim için özeldir. Üniversite’de bir sınıfta tanıştık. Onu arkasından tanıdım. Birbirimize benzetildiğimizi duymuştum ama belki birbirimize çok benzediğimizdedir kendimizi çabuk bir şekilde yakınlaşmış olarak bulduk.” dedi.

Daha fazla fotoğrafı ve röportajın tamamını ‘K-WAVE’ dergisinin Şubat sayısında bulabilirsiniz.

 

Kaynak: allkpop.com/article/2016/02/lee-hyun-woo-talks-about-his-look-alike-park-bo-gum-during-his-interview-with-kwave, hancinema.net/photos-lee-hyun-woo-park-bo-geom-is-special-we-look-alike-91291.html