“A Violent Prosecutor” Filminin Üç Yeni Afişi Yayınlandı
  • alie
  • 13-02-2016, 11:58


Başrolünde Hwang Jung-Min ve Kang Dong-Won’un rol aldığı "A Violent Prosecutor” filminin üç yeni afişi yayınlandı.


3 Şubat’ta Güney Kore’de gösterime giren filmin yönetmen ve senarist koltuğunda Lee Il-Hyeong oturmaktadır. Film gösterime girdikten sonra dört gün içinde 2.5 Milyon izleyici ile buluştu ve 22 Milyon Dolar hasılat elde etti.

Filmin konusu, Byun Jae-Wook (Hwang Jung-Min) sadece gerçeğin peşinden koşan çabuk sinirlenen bir savcıdır. O yaptığı araştırmalarda kullandığı kaba şiddet ile ünlüdür. Bir şüpheli, Byun Jae-Wook tarafından sorguya alınır ve daha sonra bu şüpheli ölü bulunur. Bunun üzerine Byun Jae-Wook yalan yere suçlanarak 15 yıl hapis cezası alır. Bir süre sonra Byun Jae-Wook hapishanede Chi-Won (Kang Dong-Won) adında bir dolandırıcı ile tanışır. Chi-Won, Byun Jae-Wook’un dosyasını biliyordur. Byun Jae-Wook, Chi-Won’un hapishanenin dışına çıkmak gibi bir planı olduğunu sezer. Eski bir savcı olarak bilgisini kullanır ve Chi-Won’u yanına çeker. Byun Jae-Wook’un intikam almak için bir planı vardır. Chi-Won iseByun Jae-Wook’tan uzaklaşmak için bir fırsat arar.

 

Kaynak: hancinema.net/photos-added-new-posters-and-updated-cast-for-the-korean-movie-a-violent-prosecutor-91303.html, asianwiki.com/A_Violent_Prosecutor, en.wikipedia.org/wiki/A_Violent_Prosecutor