“VIXX” Grubundan Hongbin’in “Moorim School” Dizisinde Aşk ve Dostluk Arasındaki Seçimi
  • alie
  • 14-02-2016, 12:20


KBS’in "Moorim School” dizisinde Wang Chi-Ang ("VIXX” grubundan Hongbin) aşk ve dostluk arasında bir seçim yapmak zorundadır.


Wang Chi-Ang ilk görüşte aşık olduğu Shim Doon-Deok (Seo Ye-Ji) ve ilk kez birisini dostu olarak kabul ettiği Yoon Shi-Woo (Lee Hyun-Woo) arasında bocalamaktadır.

Doon-Deok, Chi-Ang’ı babasının adamlarından kaçarken suya düştüğünde onu boğulmaktan kurtarır. Chi-Ang, Doon-Deok’a karşı olan duygularını birazcık saçma ve saf bir yolla ifade etmesinden dolayı Doon-Deok onun bu davranışlarını şaka olarak yorumlar ve onun duygularını ciddiye almaz. Akıl hocalığı eğitim programı kapsamında Soon-Deok ve Shi-Woo eşleşir ve ikili birbirine karşı bir şeyler hissetmeye başlar.

Dizinin yapımcı personeli, "Chi Ang, hayatındaki ilk dostu ve Moorim School’a gelmeye karar vermesinin sebebi olan kız arasında bir ikilem yaşıyor. O, Shi-Woo ile olan arkadaşlığını korumak istiyor ama o Soon-Deok’tan da vazgeçemiyor. Chi Ang’ın seçtiği yolu görmek için ve yine onu parlak bir gülümsemesi ile görebilmek için lütfen diziyi izlemeye devam ediniz.” dedi.

Dizinin bir sonraki bölümü 15 Şubat’ta yayınlanacak.

Peki siz Chi Ang’ın hangi yolu seçmesini istersiniz?

İşte "Moorim School” dizisinin 9. Bölüm Fragmanı:

 

Kaynak: soompi.com/2016/02/13/vixxs-hongbin-chooses-between-romance-or-bromance-on-moorim-school