N, Yeni Bir Web Dizisinde Başrol Karakteri Canlandıracak
  • alie
  • 17-02-2016, 12:46


"VIXX” grubundan N’in bir web dizisi olan "Tomorrow Boy”da başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


17 Şubat’ta N’in ajansı Jellyfish Entertainment, şarkıcı-oyuncunun web dizide başrol karakter olan Ahn Tae-Pyung’u canlandıracağını onayladı.

Web dizi, genç yaşında büyükannesine ve diğer dört kardeşine bakmakla yükümlü, sıkıntılarının arasında yarını için yaşayan Ahn Tae-Pyung’un (N) etrafında dönmektedir.

N’in dizide canlandıracağı Ahn Tae-Pyung karakteri, annesini ve babasını genç yaşta kaybetmiştir. O, büyükannesine ve diğer dört kardeşine bakmakla yükümlü olan genç bir aile reisidir. Ancak onun karakteri tüm bu olumsuz koşullara rağmen güçlü bir inanca ve enerjiye sahiptir. O hem okulunda başarılı bir öğrencidir hem de ailesi için para kazanmaktadır.

N, ilk olarak oyunculuğa MBC’in 2014 yapımı "Hotel King” dizisi ile adım atmış ve daha sonra 2015 yapımı SBS’in "The Family Is Coming” ve KBS2’nun "Cheer Up!” dizilerinde rol almıştır. N artık "yeni nesil idol-oyuncu” olarak anılmaya başlanmıştır.

Yönetmenliğini Park Sun-Jae ve Jang Eu-Soon’un yapacağı ve senaryosunu Park Sun-Jae’nin yazdığı "Tomorrow Boy” dizisinin ilk bölümünün bu yılın Mart ayında Naver TVcast aracılığı ile Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

 

Kaynak: soompi.com/2016/02/16/vixxs-n-confirmed-for-main-role-in-upcoming-web-drama, dkpopnews.blogspot.com.tr/2016/02/vixxs-n-casted-as-lead-role-for-web.html, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=76074