"Monster” Dizisinin İlk Senaryo Okumasından Görüntüler Yayınlandı
  • alie
  • 19-02-2016, 13:29


Başrolünde Kang Ji-Hwan, Sung Yu-Ri ve Park Ki-Woong’un rol aldığı "Monster” dizisinin ilk senaryo okumasından görüntüler yayınlandı.


Sung Yu-Ri ve Kang Ji-Hwan daha önce 2008 yapımı "Hong Gil Dong” dizisinde beraber rol almışlardı.

Dizi, 1997 mali krizinden bu yana bir adamın güç ve etkiye sahip birisinin diğer insanlara yardımcı olmak için kendi sosyal pozisyonunu kullanması gerektiğini benimsetmek amacıyla elit sınıfından intikam almasını anlatmaktadır.

Kang Ji-Hwan dizide, geçmişinde büyük acılar yaşamış Kang Ki-Tan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, genç yaşında annesini ile babasını kaybeder ve kendiside neredeyse ölmek üzereyken kurtulur. Elit sınıfının çirkin yüzlerini ortaya çıkarmak için yemin eder ve intikam alabilmek için yeni bir hayata, yeni bir kimliğe bürünür.

Sung Yu-Ri dizide, Cha Soo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Kang Ki-Tan (Kang Ji-Hwan) ve Do Geon-Woo (Park Ki-Woong) Cha Soo-Yeon’u sevmektedir.

Lee Gi-Kwang ve Lee Yeol-Eum ise dizide, Kang Ki-Tan ve Cha Soo-Yeon karakterlerinin 20’li yaşlarını canlandıracak.

Park Ki-Woong dizide, Dodo Group’un başkanının en genç oğlu Do Geon-Woo karakterini canlandırmaktadır. O, evlilik dışı dünyaya geldiğinden diğer aile üyeleri tarafından dışlanmış ve annesi ile birlikte Amerika’da büyümüştür. Onun karakteri, soğuk kalpli, vahşi ve sinirlerine hakim olamayan birisidir.

Park Young-Gyu dizide, Dodo Group’un lideri olan Do Choong karakterini canlandırmaktadır.

Lee Deok-Hwa dizide, Do Choong’un abisi olan Hwang Jae-Man karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin senaristliğini "Empress Ki” dizisinin senaristliğini yapmış olan Jang Young-Cheol yapacak.

Dizinin ilk bölümünün şuanda yayınlanmakta olan "Glamorous Temptation” dizisinin finalinden sonra aynı yayın diliminde, 4 Nisan’da, Güney Kore’de yayınlanmaya başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Monster_%28Drama_Series%29, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=74349, hancinema.net/monster--2016-script-reading-kang-ji-hwan-and-seong-yoo-ri-91562.html