Kim Go-Eun “Cheese in the Trap” Dizisindeki Karakterler Arasından İdeal Tipini Seçti
  • alie
  • 19-02-2016, 14:24


Kim Go-Eun yakın bir zamanda yaptığı röportajında, tvN’in "Cheese in the Trap” dizisindeki karakterlerin arasından ideal tipini seçti ve dizideki favori sahnelerinden bahsetti.


Kim Go-Eun, şimdiye kadar dizide çekilen en unutulmaz dediği iki sahneden bahsetti. Oyuncu,"Yoo Jung (Park Hae-Jin) ile ikinci öpüşme sahnesinin çok romantik ve sıcak bir havasının olduğunu düşünüyorum.” dedi. " In-Ho (Seo Kang-Joon) ile piyano çalarken de gerçekten ortaya hoş bir şeyler çıktı. Seol’un bakış açısından baktığımızda, bunun In-Ho için derin bir anlam taşıdığını düşünüyorum.” dedi.

Oyuncu aynı zamanda Baek In-Ho (Seo Kang-Joon) hakkındaki düşüncelerini de dile getirdi, "In-Ho’nun herkes için sevgisi var. Dışarıdan bakıca, çok dırdırcı birisiymiş gibi görünüyor ama eğer Seol’un ailesi ile onun iletişimine baksak onun derin duygulara sahip olduğunu görüyoruz. Bu yüzden de Seol kendini onun yanında rahat ve onun dostu olduğunu hissediyor.”

Ayrıca Kim Go-Eun rol partneri Park Hae-Jin hakkında ise, "Hae-Jin sunbae çok düşünceli ve sıcak birisi. O hepimizin en kıdemlisi, bu yüzden setteki atmosferi kontrol edebilecek bir konumda. Ama atmosferin çok iyi olmasını ve bunun onların sayesinde olduğunu düşünüyorum. Seo Kang-Joon’un davranışlarıyla biraz eğlenceli birisi. Her ikisi de beni oldukça iyi gözetiyor.” dedi.

Oyuncunun Yoo Jung ve Baek In-Ho arasında bir seçim yapması istenildiğinde, "İkisi de benim tarzım değil. Ben, Eun-Taek (Nam Joo-Hyuk) gibilerinden hoşlanırım. Eun-Taek duyguları konusunda çok dürüst birisi. O, Bora’yı (Park Min-Ji) çok seviyor ve onun etrafında dolanıyor. Ona karşılık vermese ve onu görmezden gelse bile o harekete geçiyor. Onun dürüstlüğünü seviyorum.”şeklinde cevap verdi.

 

Kaynak: soompi.com/2016/02/18/kim-go-eun-chooses-her-ideal-type-among-cheese-in-the-trap-characters