“Page Turner” Dizisinin Üç Yeni Fragmanı Yayınlandı
  • alie
  • 23-02-2016, 10:56


Başrolünde Kim So-HyunJi Soo ve Shin Jae-Ha’nın Rol Aldığı "Page Turner” dizisinin üç yeni fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanlar dizideki karakterlerin arasındaki ilişkileri konu almaktadır.


Dizinin konusu, Yoon Yoo-Seul (Kim So-Hyun) yetenekli bir piyanisttir. Bir gün, bir kaza geçirir ve geçirdiği kaza yüzünden bir daha piyano çalamaz. Yoo-Seul arkadaşı Cha-Sik (Ji Soo) ve rakibi Jin-Mok'un (Shin Jae-Ha) yardımıyla yeni bir hayat yaşamaya başlar.

Kim So-Hyun dizide, bir sanat lisesinde öğrenci olan Yoon Yoo-Seul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çeşitli yarışmaları kazanmış yetenekli bir piyanisttir. Ancak gençken bir piyanist olmak isteyen annesi tarafından bir piyanist olmaya sürüklenmiştir.

Ji Soo dizide, bir lise öğrencisi olan Jung Cha-Sik karakterini canlandırmaktadır. O, geçirdiği bir kaza yüzünden bir atlet olmaktan vazgeçmek zorunda kalmıştır. O; küstah, cesur ve korkusuz birisidir. Onun karakteri, Yoon Yoo-Seul'un (Kim So-Hyun) arkadaşıdır.

Shin Jae-Ha dizide, bir lise öğrencisi olan Jin Mok karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yetenekli bir piyanisttir ve Yoon Yoo-Seul'un (Kim So-Hyun) rakibidir.

 

Yoon Yoo-Seul (Kim So-Hyun) X Jung Cha-Sik (Ji Soo)

 

Yoon Yoo-Seul (Kim So-Hyun) X Jin Mok (Shin Jae-Ha)

 

Jung Cha-Sik (Ji Soo) X Jin Mok (Shin Jae-Ha)

 

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mart ayında Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Page_Turner, KBS