Minho ve Do Ji-Han “Hwarang: The Beginning” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 23-02-2016, 13:13


"SHINee” grubundan Minho ve oyuncu Do Ji-Han, başrolünde Park Seo-Joon, Go Ara ve Park Hyung-Sik’in rol aldığı "Hwarang: The Beginning” dizisinde yardımcı erkek karakteri canlandıracak.


Dizi, Silla Krallığı döneminde, "Hwarang" ("Çiçek Çocuklar") adı altında genç erkek savaşçılardan oluşan elit bir grubu anlatmaktadır. "Hwarang" atçılık ve kılıç kullanmaktaki fiziksel yeteneklerinin iyi olmasının yanında mükemmel görünüşleri ile de tanınmaktadırlar.

Minho dizide, Silla Krallığının aristokrat bir ailesinden gelen Soo-Ho karakterini canlandıracak. Onun karakteri, cesur bir savaşçıdır ve pozitif bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca, kendine olan güveni ile herhangi bir engelin üstesinden kolaylıkla gelmektedir. Müthiş kılıç yeteneği sayesinde Silla’nın "mükemmel adamı” haline gelmiştir.

Ayrıca bir haber kaynağına göre, "BTS” grubundan V’ye dizide rol alması için teklif götürüldü. Eğer V gelen bu teklifi kabul ederse dizi sektöründe yapacağı ilk resmi çıkışını yapmış olacak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayınlanması planlanıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Hwarang:_The_Beginning, soompi.com/2016/02/22/shinees-minho-joins-park-seo-joon-and-go-ara-in-upcoming-historical-drama, soompi.com/2016/02/23/bts-member-v-considering-offer-to-join-park-seo-joon-and-go-ara-in-historical-drama