“Goodbye Mr. Black” Dizisinden Moon Chae-Won’un İlk Görüntüleri Yayınlandı

  alie   |     24-02-2016, 13:22


Başrolünde Lee Jin-Wook ve Moon Chae-Won’un rol aldığı "Goodbye Mr. Black” dizisindenMoon Chae-Won’un ilk görüntüleri yayınlandı.


Yayınlanan görüntüler geçtiğimiz Ocak ayında Tayland’da çekildi.

Moon Chae-Won, görüntülerde kısa saçları ile oldukça sevimli görünmektedir. Ayrıca oyuncu "Goodbye Mr. Black” dizisinde canlandıracağı Swan karakteri için saçını kısa kestirmişti.

Moon Chae-Won dizide, bir mahkum olan Swan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, cesur, kaba ve asi bir kişiliğe sahip olmasına rağmen enerjik birisidir. Para için mücadele etmekte bir sakınca görmez ve ağlayarak enerjisini ve zamanını boşa harcamaz. Cha Ji-Won (Lee Jin-Wook) ona aşık olur.

Dizinin konusu, Cha Ji-Won (Lee Jin-Wook) arkadaşı tarafından ihanete uğrar ve bir hain olarak ilan edilir. Bu yüzden saklanmak zorunda kalır. Hayatı tehlikededir. Bu yüzden Swan (Moon Chae-Won) adındaki bir kadınla evlenerek kimliğini gizler. Swan sayesinde aşık olur ve yeniden insanlara güvenmeye başlar.

Ayrıca dizide Kim Kang-Woo, Song Jae-Rim, Yu In-Young ve Daniel Henney önemli yardımcı rollerde rol almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 16 Mart 2016 tarihinde Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Goodbye_Mr._Black, hancinema.net/goodbye-mr-black-moon-chae-won-cuts-her-hair-short-91719.html

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…