Do Ji-Han “Hwarang: The Beginning” Dizisinde Romeo Olacak + V Kadroda + Lee Kwang-Soo Konuk Oyuncu Olacak
  • alie
  • 24-02-2016, 14:12

 

Başrolünde Park Seo-Joon, Go Ara ve Park Hyung-Sik’in rol aldığı "Hwarang: The Beginning” dizisinde Do Ji-Han, "Romeo ve Juliet”teki Silla’nın Romeo’su olacak. Ayrıca "BTS” grubundan V’in dizinin kadrosuna katıldığı doğrulanırken Lee Kwang-Soo’nun dizide konuk oyuncu olarak yer alacağı bildirildi.

 

Dizi, Silla Krallığı döneminde, "Hwarang" ("Çiçek Çocuklar") adı altında genç erkek savaşçılardan oluşan elit bir grubu anlatmaktadır. "Hwarang" atçılık ve kılıç kullanmaktaki fiziksel yeteneklerinin iyi olmasının yanında mükemmel görünüşleri ile de tanınmaktadırlar.

Do Ji-Han dizide, Silla Krallığının en güçlü kişisi Park Yeong-sil’in oğlu olan Ban-Ryoo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, yakışıklı, akıllı ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. O, rakibinin kız kardeşine aşıktır ve onların aşkı "Romeo ve Juliet”in Silla versiyonudur.

V’in ajansı, Bighit Entertainment, dizinin kadrosuna katıldığını onayladı ve böylece V "Hwarang: The Beginning” dizisi ile dizi sektöründeki ilk resmi çıkışını yapmış olacak.

Bu arada Lee Kwang-Soo’nun ajansı, King Kong Entertainment, oyuncunun "Hwarang: The Beginning” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağını açıkladı. Lee Kwang-Soo’nun dizide ne şekilde karşımıza çıkacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayınlanması planlanıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Hwarang:_The_Beginning,hancinema.net/do-ji-han-to-join-flower-knights-the-beginning-the-shilla-version-of-romeo-and-juliet-91716.html, soompi.com/2016/02/23/lee-kwang-soo-confirmed-for-a-special-appearance-in-drama-hwarang