Yoo Ah-In, “Descendants of the Sun” Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Karşımıza Çıkacak
  • alie
  • 26-02-2016, 13:09


Oyuncu Yoo Ah-In, başrolünde Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo’nun rol aldığı "Descendants of the Sun” dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldığı açıklandı.


26 Şubat’ta dizinin bağlı olduğu kuruluş, "Geçtiğimiz Aralık ayında Yoo Ah-In dizinin çekimlerine katıldı. O, Song Hye-Kyo ile çok yakın olduğundan dizide konuk oyuncu olmaya karar verdi.”şeklinde sözlerine başladı.

"Yoo Ah-In’ın konuk oyuncu olarak rol aldığı sahne büyük olasılıkla bir sonraki bölümlerde yayınlanacak. Kesin olarak hangi bölüm olacağı henüz belli değil.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yoo Ah-In, geçtiğimiz günlerde "Descendants of the Sun” dizi setine sürpriz bir şekilde gönderdiği gıda kamyonu ile Song Hye-Kyo ile olan yakınlığını kanıtlamıştı. Song Hye-Kyo da ona twitter hesabından teşekkürlerini iletmişti. Bu arada, Yoo Ah-In "Sungkyunkwan Scandal” dizisinde Song Joong-Ki ile beraber çalışmıştı.

Dizi, Birleşmiş Milletlerin barış askeri gücünde görev yapan Yüzbaşı Yoo Shi-Jin (Song Joong-Ki) ile Ordu Doktoru Kang Mo-Yeon (Song Hye-Kyo) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır.

Ayrıca dizide Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo’nun yanı sıra Kim Ji-Won, Jin Goo, Onew ve Jo Woo-Ri’de rol almaktadır.

30 Aralık 2015 tarihinde çekimleri son bulan dizinin ilk bölümünün 24 Şubatta Güney Kore’de yayınlanmaya başlanmıştı.

 

Kaynak: asianwiki.com/Descendants_of_the_Sun, soompi.com/2016/02/25/the-walking-dead-producers-to-create-pre-apocalyptic-korean-drama-series