Nam Goong-Min ile Jin A-Reum’un Çıktıkları Açıklandı
  • alie
  • 26-02-2016, 14:10


Oyuncu Nam Goong-Min’in, model-oyuncu Jin A-Reum ile çıktıkları ajansları tarafından doğrulandı.


Bir medya kuruluşunun yaptığı açıklamaya göre geçtiğimiz yıl yayınlanan "Light My Fire” adlı kısa film ile bir araya gelen çift 7 aydır görüşüyorlardı. Sports Chosun, "Nam Goong-Min ve Jin A-Reum, ilk olarak geçtiğimiz Temmuz ayı gösterime giren ‘Light My Fire’ adlı kısa filmde yönetmen ve oyuncu olarak tanıştılar. Onların ilişkisi birbirlerini seven bir çifte dönüştü ve çevrelerindeki herkesi kıskandıran bir çift oldular.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Kaynağa göre, çift geçtiğimiz Ağustos ayından bu yana çıkıyor ve birlerine sevgilerini göstermeye devam ediyor. Nam Goong-Min geçtiğimiz Kasım ayında Jin A-Reum doğum günü için romantik bir etkinlik hazırladığı da açıklandı. Çiftin arasında 11 yaş fark var.

Çıkan haberler üzerine Nam Goong-Min’in ajansı, 935 Entertainment, bu olay ile ilgili, "Biz ikisinin ilişkisini duymuştuk ama bizzat Nam Goong-Min’den doğrulatacağız.” şeklinde bir açıklama yapıldı ve çok geçmeden her ikisinin ajansıda ikilinin çıktıklarını doğruladı.

Nam Goong-Min en son SBS’in "Remember – War of the Son” dizisinde rol almıştı ve dizide sunduğu oyunculuk performansı ile büyük bir beğeni toplamıştı.

Çifti tebrik ediyoruz!

 

Kaynak: hancinema.net/nam-goong-min-s-relationship-with-top-model-jin-a-reum-91810.html, soompi.com/2016/02/25/actor-namgoong-min-and-model-jin-ah-reum-reportedly-dating