Hwang Jung-Eum’un Düğün Töreninden Görüntüler Yayınlandı
  • alie
  • 27-02-2016, 12:16

 


Oyuncu Hwang Jung-Eum ve profesyonel golfçu Lee Yeong-Don çiftinin düğününden görüntüler yayınlandı.


Hwang Jung-Eum ve Lee Yeong-Don çiftinin 26 Şubat’ta, Jangchung-dong, Seul’deki Hotel Shilla’da öğleden sonra gerçekleşen düğünlerine yaklaşık 700 kişi katıldı.

Hwang Jung-Eum’un ajansı C-JeS Entertainment, "Düğün töreninde yaklaşık 700 kişi katılırken Hwang Jung-Eum’un düğün töreninde sürekli gülümsediği görüldü” dedi.

Çiftin geçtiğimiz yıl ortak arkadaşları aracılığı ile tanıştıktan sonra geçtiğimiz aylarda çıkmaya başladıkları ve Hwang Jung-Eum’un Bay Lee’nin sıcak kalbinin yanı sıra yoğun programı sırasında ona verdiği destekten dolayı ona aşık olduğu belirtilmişti. Kısa bir süre sonra çiftin üç ay içinde evlenecekleri açıklanmıştı.

Düğün töreninden önce yapılan basın toplantısında, Hwang Jung-Eum, "Birçok insanın bize gönderdiği iyi dileklerinden dolayı minnettarım. Güzel bir hayat yaşayacağız. Lütfen bize dikkat edin.” dedi.

Nikâh oyuncu Lee Soon-Jae tarafından kıyılırken düğün töreni Kim Jae-Dong tarafından sunuldu. Çiftin evlilik törenlerini kutlamak için Junsu ‘Dracula’ müzikalinden bir parça söylerken Hwang Jung-Eum’un yakın arkadaşı müzikal oyuncu Jung Sun-Ah bir film müziği olan ‘If Only’ seslendirdi.

 

Kaynak: hancinema.net/photos-images-from-hwang-jeong-eum-s-private-wedding-private-ceremony-revealed-91851.html, soompi.com/2016/02/26/hwang-jung-eums-wedding-photos-revealed

 

İlgili Haber: HWANG JUNG-EUM VE LEE YOUNG-DON’UN ÇIKTIKLARI ONAYLANDI + ESKI SEVGILISI KIM YONG-JOON’UN BİR İLİŞKİSİ OLDUĞU AÇIKLANDI

İlgili Haber: HWANG JUNG-EUM ÖNÜMÜZDEKİ AY EVLENİYOR