“Cheese in the Trap” Dizisinin Final Bölümünün Ardından Özel Bir Yayın Yapılacağı Açıklandı
  • alie
  • 28-02-2016, 13:39


tvN’in "Cheese in the Trap” dizisi hayranlarına bir sürpriz!


tvN’in program takvimine göre, dizinin finalinin hemen ardından 2 Mart’ta 00:20’de özel bir yayın yapılacak. Özel yayının bir saat sürmesi planlanılıyor.

28 Şubat’ta yayınlanan bir "Cheese in the Trap” kaynağına göre, "sadece duyulduğu gibi özel bir yayın. Biz ilk bölümden başlayarak 16. bölüme kadar olan kısmın kısaltılmış tekrarını vereceğiz. Ayrıca, oyuncuların sevilen sahnelerinin yanı sıra ‘NG cut’larda yayınlayacağız.”

Bu arada, dizisinin bitmesi için iki bölüm kala, dizide orijinal webtoon’un finalinden ayrı bir final yapılacağı "Cheese in the Trap” dizisinin ekibi tarafından doğrulandı. "Cheese in the Trap” dizisi, Soon Ggi tarafından yazılan "Cheese in the Trap" adlı bir webcomic'e dayanmaktadır. (İlk bölümü 7 Temmuz 2010'da comic.naver.com/webtoon yayınlanmıştır.) Geçtiğimiz ay dizinin yapımcısı yaptığı açıklamada, orijinal webtoon yazarı Soon Ggi ile tanıştıklarını ve kendi finallerini yapmalarını istediğini bildirmişti.

 

Kaynak: soompi.com/2016/02/27/cheese-in-the-trap-to-air-special-broadcast-following-finale, soompi.com/2016/02/24/cheese-in-the-trap-team-says-theyll-come-up-with-their-own-ending-for-the-drama