Eric ve Seo Hyun-Jin’in “Oh Hye-Young Again” Dizisinde Beraber Rol Alacakları Doğrulandı
  • alie
  • 29-02-2016, 13:59


"Shinhwa” grubundan Eric ve Seo Hyun-Jin’in "Oh Hye-Young Again” dizisinde beraber başrol karakterleri canlandıracağı doğrulandı.


Dizinin senaryosunu Park Hae-Young kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Song Hyun-Wook oturmaktadır. Senarist Park Hae-Young daha önce "Old Miss Diary” ve "I Live in Cheongdamdong” gibi yapımları kaleme almıştı. Yönetmen Song Hyun-Wook ise "Super Daddy Yul” ve "Marriage Not Dating” dizilerinin yönetmenliğini üstlenmişti.

Dizi, geleceği görme yeteneğine sahip olan bir adam (Eric), Oh Hae-Young (Seo Hyun-Jin) adını taşıyan iki kadından uzak durmaya çalışmasını anlatmaktadır.

Eric dizide, geleceği görebilme yeteneğine sahip olan Park Do-Kyung karakterini canlandıracaktır. O, işinde mükemmeliyetçi olan aynı zamanda bunu görünüşüne de yansıtan ülkesinin en iyi ses yönetmenidir. Onun karakteri, kadınlar hakkındaki tek bir şeyi bile umursamamaktadır. Ancak bir gün, geleceği görebilme yeteneği kazanır ve Oh Hye-Young (Seo Hyun-Jin) ile beraber başını derde sokar. Bunun yanı sıra onun ile uzak durmaya çalıştığı Oh Hae-Young arasında romantik bir ilişki başlar.

Seo Hyun-Jin dizide, başkalarından dolayı hayatına engeller konan ama çok şanslı olan Oh Hae-Young karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, başka insanlardan daha yetenekli ve popüler olduğundan okula gittiği zamanlarda kabuğundan sıyrılamamıştır. Şimdi ise o, bir restoran işletmesinde müdür yardımcısı olarak görev almaktadır. Onun karakteri parlak bir kişiliğe sahip olmasına rağmen içinde sakladığı bir hüzün vardır.

"Oh Hye-Young Again” dizisinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/02/28/seo-hyun-jin-and-shinhwas-eric-confirmed-as-leads-for-new-tvn-drama, asianwiki.com/Oh_Hae-Young_Again