Park Shin-Hye “Doctors” Dizisinde Rol Alacak Mı?
  • alie
  • 4-03-2016, 14:39


Oyuncu Park Shin-Hye’nin SBS’in "Doctors” dizisinde rol alıp almayacağı henüz bir sonuca bağlanmadı.


Park Shin-Hye’nin ajansı bu konu ile ilgili oyuncuya diziden teklif geldiğini ancak henüz bir karara bağlanmadığını belirtti.

İlk başta "Female Gangster Hye-Jeong” olarak tanıtılan sonra adı "Doctors” olarak değiştirilen dizi, birçok zorluğun üstesinden gelerek doktor olmayı başaran Hye-Jung’un hikâyesini anlatmaktadır. Ayrıca dizide doktorlar birliğinin, doktorlar ve onların hastaları arasındaki ilişkiyi büyük bir gerçekçilik ile gözler önüne sermektedir.

Park Shin-Hye eğer teklifi kabul ederse dizide, Hye-Jung karakterini canlandıracak. Hye-Jung kadın bir gangsterken bir doktora dönüşür. Ayrıca çeşitli kaynaklar, oyuncu Lee Sung-Kyung’a dizide Seo-Woo karakterini canlandırması için teklif götürüldüğünü bildirdi. Lee Sung-Kyung ise eğer teklifi kabul ederse, Hye-Jung’un rakibi olan beyin cerrahını canlandıracak.

Dizinin senaristliğini "High Society” dizisini de kaleme alan Ha Myung-Hee yapacak.

Park Shin-Hye en son 2014-2015 yapımı "Pinocchio” dizisinde rol almıştı ve bu yıl gösterime girmesi beklenen "Older Brother” filmi ile beyaz perde de izleyicisinin karşına çıkacak.

"Doctors” dizisinin ilk bölümünün bu yaz yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema.net/park-shin-hye-to-star-in-doctors--92031.html, asianwiki.com/Female_Gangster_Hye-Jung, soompi.com/2016/03/02/lee-sung-kyung-offered-a-role-in-new-sbs-medical-drama