“Jackpot” Dizisinin Karakter Fragmanı Yayınlandı
  • alie
  • 8-03-2016, 11:24


Başrolünde Jang Keun-SukYeo Jin-Goo ve Lim Ji-Yeon’un rol aldığı "Jackpot” dizisinin karakter fragmanı yayınlandı.


Dizi, Baek Dae-Gil (Jang Keun-Suk) ve Kral Yeongjo’nun (Yeo Jin-Goo) arasındaki mücadeleyi konu almaktadır. Girdikleri bu mücadelede Baek Dae-Gil hayatını, Kral Yeongjo ise ülkesi Joseon Krallığını ortaya koymuştur.

Jang Keun-Suk dizide, Joseon Krallığının en iyi kumarbazı, dahisi ve dolandırıcısı olan Baek Dae-Gil (Prens Young-Soo) karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, içinde derin bir kin tutmaktadır ve aynı zamanda soğukkanlı birisidir.

Yeo Jin-Goo dizide, inandırıcı bir sebep olmadan, babası da dahil olmak üzere, asla kimseye boyun eğmeyen Kral Yeongjo (Prens Yeongjo) karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, birçok engellerin üstesinden gelmiştir.

Lim Ji-Yeon dizide, bir gün kral’dan intikam almaya yemin etmiş Dam-Seo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kralı öldürmek için doğmuştur ve içinde tuttuğu kini ile beraber adım adım saraya giden yolda ilerler. Sadece alacağı intikama odaklanan Dam-Seo’nun hayatında ne erkeklere ne de bir ilişkiye yer vardır.

Yoon Jin-Seo dizide, Kral Yeongjo’nun (Yeo Jin-Goo) annesi olan Leydi Choi Dong-Yi (birçok kişinin izlemiş olduğu, başrolünde Han Hyo-Joo’nun yer aldığı "Dong Yi” dizisinde de anlatılan Leydi Choi’dir.) karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri bir saray hizmetçisiyken Kral Sookjong tarafından cariyesi yapılır.

Yoon Ji-Hye dizide, birçok para toplamış olan ve bir oyun evinin sahibi olan Hong-Mae karakterini canlandırmaktadır.

Choi Min-Soo dizide, Baek Dae-Gil’in (Jang Keun-Suk) ve Kral Yeongjo’nun (Yeo Jin-Goo) babası olan Kral Sookjong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, soğuk kalpli birisidir.

Dizinin ilk bölümünün 28 Mart’ta Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Daebak, SBS