L, İlk Kez Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak


"INFINITE” grubundan L, Kore-Çin-Japonya ortak yapımı yeni bir dizide ilk kez başrol karakterini canlandıracak.


Ilgan Sports kaynağına göre, L "The Blue of My Heart” adlı dizide başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, küresel bir pop yıldızı ile küçük bir seyahat acentasının sahibi Kang Jae-Ho’nun (L) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır.

L dizide, küçük bir seyahat acentasının sahibi olan Kang Jae-Ho karakterinin canlandıracaktır. Onun karakteri, parlak bir kişiliğe sahip dürüst birisidir ve içmekte iyi olmamasına rağmen yemek pişirmekte iyidir. Kang Jae-Ho, Filipinler’e gittiği bir tatilden sonra oraya aşık olur ve kendisini ‘Happy Walking’ (Mutlu Yürüyüş) adlı küçük bir seyahat acentası kurarken bulur. Onun seyahat acentasında bir şoför, iki tur otobüsü olmasına karşın işleri iyi gitmekte ve hızlı bir şekilde büyümektedir.

Görünüşe göre dizide eğlence ve yayıncılık endüstrisini kapsayan birçok sahne yer alacak. Dizinin senaristliğini "Glowing She” ve "Romance Island” gibi yapımları kaleme almış olan Yoo Young-Eun üstlenmektedir.

L daha önceleri "My Lovely Girl”, "Cunning Single Lady” ve daha birçok dizide oyunculuk yeteneklerini yan roller ile bizlere göstermişti.

"The Blue of My Heart” dizisinin birer saatlik toplam 10 bölüm olması ve çekimlerine Nisan ayında başlayıp Haziran ayında son bulması planlanılıyor. Dizi aynı anda Kore, Çin ve Japonya’da yayınlanması hedeflenirken MBC Dramanet ile görüşmeler devam etmektedir.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/10/infinites-l-cast-in-first-lead-role-for-upcoming-drama, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=76254