Jeon Hye-Bin, Ye Ji-Won, Kim Ji-Suk ve Lee Jae-Yoon “Oh Hae-Jin Again” Dizisinde Rol Alacak
  • alie
  • 11-03-2016, 11:40


Jeon Hye-Bin, Ye Ji-Won, Kim Ji-Suk ve Lee Jae-Yoon, başrolünde "Shinhwa” grubundan Eric ve Seo Hyun-Jin’in rol aldığı "Oh Hye-Young Again” dizisinde yardımcı karakterleri canlandıracak.


Dizi, geleceği görme yeteneğine sahip olan bir adam (Eric), Oh Hae-Young (Seo Hyun-Jin ve Jeon Hye-Bin) adını taşıyan iki kadından uzak durmaya çalışmasını anlatmaktadır.

Kim Ji-Suk dizide, bir avukat olan Lee Jin-Sang karakterini canlandırmaktadır. O, Park Do-Kyung’un (Eric) kız kardeşinin sevgili ve Park Do-Kyung’un en yakın arkadaşıdır. O, Soo-Kyung ile çok yakın olduğu için Do-Kyung’un evinde çok fazla zaman harcamaktadır.

Jeon Hye-Bin dizide, diğer Oh Hae-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, diğer Oh Hae-Young’dan (Seo Hyun-Jin) daha akıllı, güzel olduğu kadar iş hayatında da daha başarılı olur. O ve diğer Oh Hae-Young lise yıllarındaki okul hayatında ve aynı zamanda aşk hayatlarında birbirlerinin düşmanıdır.

Lee Jae-Yoon dizide, Oh Hae-Young’ın (Seo Hyun-Jin) eski erkek arkadaşı Han Tae-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, başarılı bir iş adamıdır. Ancak o, duygusuz ve içi hırs dolu birisidir.

Ye Ji-Won dizide, Park Do-Kyung’un (Eric) kız kardeşi olan Park Soo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. O, Oh Hae-Young’ın (Seo Hyun-Jin) çalıştığı restoran’ın yöneticisidir. Onun karakteri, iş saatlerinde ve işten sonra olmak üzere iki farklı kişiliği ile ilginç bir alkoliktir.

Dizinin senaryosunu Park Hae-Young kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Song Hyun-Wook oturmaktadır. Senarist Park Hae-Young daha önce "Old Miss Diary” ve "I Live in Cheongdamdong” gibi yapımları kaleme almıştı. Yönetmen Song Hyun-Wook ise "Super Daddy Yul” ve "Marriage Not Dating” dizilerinin yönetmenliğini üstlenmişti.

"Oh Hye-Young Again” dizisinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema.net/korean_drama_Misunderstood.php#casting, hancinema.net/-misunderstood-jeon-hye-bin-ye-ji-won-kim-ji-seok-i-and-lee-jae-yoon-i-cast-confirmed-92283.html, asianwiki.com/Oh_Hae-Young_Again