“Nightmare High” Dizisinin Afişleri ve Fragmanları Yayınlandı + Dizinin Basın Toplantısı Gerçekleştirildi
  • alie
  • 12-03-2016, 13:26


Başrollerinde Kim So-Hyun, Uhm Ki-Joon ve Lee Min-Hyuk’un rol aldığı "Nightmare High” dizisinin iki afişi, iki fragmanı yayınlandı ve basın toplantısı gerçekleştirildi.


Fanstastik-gizem-gerilim-gençlik türündeki web-drama, hayalleri ve hedefleri için çalışan bir grup öğrencinin gittikleri okulda yaşanan gizemli olayları anlatmaktadır.

Kim So-Hyun dizide, sınıfının başkanı olan Ye-Rim karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi notları ve çekici görünümle her açıdan mükemmel olan birisidir. O, okulunda yaşanan gizemli olayların farkına varır ve bu gizemi çözmeye çalışır.

Uhm Ki-Joon dizide, bir lisede öğretmen olan Han Bong-Gu karakterini canlandırmaktadır. O, öğrencilerin hayalini gerçekleştirir ama bunun korkunç bir bedeli vardır. Onların hayalleri karşılığında ruhlarını sattıklarını belirten bir sözleşme imzalatır.

Lee Min-Hyuk dizide, lisede ikinci sınıf öğrencisi olan Sang Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, adaletli ve güçlü sorumluluk duygusuna sahip olan birisidir. O ve Ye-Rim (Kim So-Hyun) okulda gizemli şeylerin yaşadığını fark eder ve bu gizemi beraber çözmeye çalışır.

 

 

10 Mart’ta Ilchi Art Hall’da yapılan basın toplantısında ise dizideki öğrencilerin okul üniformaları tanıtıldı.

Web dramanın ilk bölümünün 14 Mart’ta saat 10’da Naver TV Cast üzerinden yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2015/09/18/kim-so-hyun-lands-lead-role-in-new-mystery-web-drama,movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=72650, kdramastars.com/articles/98265/20150922/btobs-min-hyuk-joins-kim-so-hyun-in-nightmare-teacher.htm, hancinema.net/korean_drama_Nightmare_Teacher.php