“Tomorrow Boy” Dizisinin İlk Afişi ve İlk Fragmanı Yayınlandı
  • alie
  • 13-03-2016, 13:47


Başrolünde "VIXX” grubundan N’in rol aldığı "Tomorrow Boy” dizisinin ilk afişi ve ilk fragmanı yayınlandı.


Dizi, genç yaşında büyükannesine ve diğer dört kardeşine bakmakla yükümlü, sıkıntılarının arasında yarını için yaşayan Ahn Tae-Pyung’un (N) etrafında dönmektedir.

N’in dizide, annesini ve babasını genç yaşta kaybetmiş olan Ahn Tae-Pyung karakterini canlandırmaktadır. O, büyükannesine ve diğer dört kardeşine bakmakla yükümlü olan genç bir aile reisidir. Ancak onun karakteri tüm bu olumsuz koşullara rağmen güçlü bir inanca ve enerjiye sahiptir. O hem okulunda başarılı bir öğrencidir hem de ailesi için para kazanmaktadır.

N, ilk olarak oyunculuğa MBC’in 2014 yapımı "Hotel King” dizisi ile adım atmış ve daha sonra 2015 yapımı SBS’in "The Family Is Coming” ve KBS2’nun "Cheer Up!” dizilerinde rol almıştır. N artık "yeni nesil idol-oyuncu” olarak anılmaya başlanmıştır.

Ayrıca dizide N’in yanı sıra Kang Min-Ah, Yoo Se-Hyeong, Moon Ji-In, Yoon Hee-Seok ,Jeon In-Taek, Kim Jin-Geun ve Baek Bong-Gi de rol almaktadır.

Yönetmenliğini Park Sun-Jae ve Jang Eu-Soon’un yapacağı ve senaryosunu Park Sun-Jae’nin yazdığı "Tomorrow Boy” dizisinin ilk bölümünün 28 Mart’ta Naver TVcast aracılığı ile yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/02/16/vixxs-n-confirmed-for-main-role-in-upcoming-web-drama, dkpopnews.blogspot.com.tr/2016/02/vixxs-n-casted-as-lead-role-for-web.html, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=76074, tvcast.naver.com/tomorrowboy, hancinema.net/korean_drama_Tomorrow_Boy.php#casting, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=76074