“Signal”in Senaristi, Dizinin Olası 2. Sezonu Hakkında Konuştu
  • alie
  • 13-03-2016, 14:34


tvN’in popüler "Signal” dizisi 12 Mart’ta yaptığı finalin ardından dizinin hayranları ikinci bir sezon yapılması için çağrıda bulundular.


Dizinin senaristi Kim Eun-Hee ise yaptığı bir röportajında bu konu ile ilgili, "Dürüst olmak gerekirse, aklımda birden fazla sezonu olan bir dizi yapmak yoktu. Ama dizinin hikayesi birden fazla sezon için uygun bir tür olduğundan eğer ikinci bir sezon yapmaya karar verilirse bunu yapmaktan onur duyarım.” şeklinde düşüncelerini dile getirdi.

"Ancak ikinci bir sezon yapılacaksa bunun düzgün bir şekilde yapılması gerekir.” diye sözlerine devam eden senarist, "Eğer üç oyuncuda [Lee Je-Hoon, Kim Hye-Soo ve Cho Jin-Woong] tekrar dizide rol alırlarsa, ikinci bir sezonun anlamı olur. Onlar programlarını ayarlayabilirlerse, onlarla ve yönetmen Kim Won-Seok ile tekrar çalışmak isterim.” dedi.

"Signal”, günümüzde yaşayan bir dedektif ile geçmişte yaşayan bir dedektifin telsiz yoluyla iletişim kurarak birlikte uzun zamandır çözülememiş davaları çözmelerini anlatılmaktadır. Dizinin final bölümünde, gizemli bir not bulunarak olası bir ikinci sezon yapılması için gelecekteki hikayeye açık bir kapı bırakılmış gibi görünüyor.

"Henüz bu konu hakkında hiçbir şey görüşülmüş değil.” diyen Kim Eun-Hee son olarak, "Ama bu imkânsız bir şey değil, çünkü bunu düşünüp duruyorum.” dedi.

Siz, dizi için ikinci sezon fikrine ne diyorsunuz?

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/12/signal-drama-writer-speaks-about-possible-second-season