Yook Sung-Jae, Park Bo-Gum İle Aynı Tarihi Dizide Rol Alabilir
  • alie
  • 14-03-2016, 11:51


"BTOB” grubundan Yook Sung-Jae’nin, başrolünde Park Bo-Gum’un rol aldığı "Moonlight Drawn by Clouds” dizesinde rol almayı düşündüğü açıklandı.


Oyuncu-şarkıcının ajansı, Cube Entertainment, 14 Mart’ta yaptığı açıklamada KBS2’nun yeni Çarçamba-Perşembe dizisi "Moonlight Drawn by Clouds”dan Yook Sung-Jae’ye rol alması için teklif geldiğini doğruladı.

Dizinin konusu, Hong Ra-On, erkek kılığına girerek kadın olduğunu gizler ve erkeklere kadınlarla olan ilişkileri hakkında öğütler verir. Bir müşterisi için yazdığı bir aşk mektubunun aracılığıyla Veliaht Prens Hyomyeong ile karşılaşır. Hong Ra-On, ne onun Veliaht Prens Hyomyeong (Park Bo-Gum) olduğundan ne de Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’ın bir kadın olduğundan habersizdir. Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’a karşı ilgi duymaya başlar. Bunun farkına varan harem ağları Hong Ra-On’u onlardan biri olması için mücadele etmeye başlar.

Eğer Yook Sung-Jae teklifi kabul ederse dizide, Kim Yun-Seong karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, halkın övgülerine rağmen ağırbaşlılığını koruyan onurlu ve oldukça kültürlü birisidir. O, Hong Ra-On ve Lee Young (Park Bo-Gum) bir aşk üçgeni içerisinde olacaktır.

Yook Sung-Jae geçtiğimiz yıl yayınlanan "Who Are You: School 2015” dizisinde de bir aşk üçgeni içerisinde yer almış ve sergilediği oyunculuk performansı ile büyük bir beğeni toplamıştı.

Dizi, Yoon Yi-Soo tarafından kaleme alınan ve kk tarafından da resimlendirilen "Gooreumi Geurin Dalbit" adlı webtoon uyarlanmıştır. (Webtoon, webnovel.naver.com/webtoon/ aracılığı ile 4 Ekim 2013 yılında yayınlanmaya başlanmış ve 10 Ekim 2015 tarihinde son bulmuştur.) Webtoonun senaryosu ise geçtiğimiz yıl yayınlanan, büyük ilgi gören "Who Are You: School 2015” dizisinin senaristi Kim Min-Jung ve Im Ye-Jin tarafından uyarlanacaktır. Ayrıca dizinin yönetmenliğini 2014 yapımı "Discovery of Love” dizisi ile 2012 yapımı "Big” dizisinin yönetmenliğini yapan Kim Sung-Yoon üstlenecek.

Ayrıca dizide oyuncu Kim Ji-Won’un dizide kadın başrol karakteri Hong Ra-On’u canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı ve oyuncunun hala teklifi düşündüğü belirtildi.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/13/yook-sungjae-might-join-park-bo-gum-in-historical-drama, asianwiki.com/Moonlight_Drawn_by_Clouds