Seo Kang-Joon, Lee Kwang-Soo, Park Jung-Min ve Lee Dong-Hwi “Entourage” Dizisinin Kadrosunda
  • alie
  • 15-03-2016, 12:56


Oyuncu Seo Kang-Joon, Lee Kwang-Soo, Park Jung-Min ve Lee Dong-Hwi’nin "Entourage” dizisinin kadrosuna katıldıkları onaylandı.


2004-2011 yılları arasında yayınlanan, 8 sezon süren, Amerika yapımı "Entourage” dizisinden uyarlanan dizi, yıldızların ve eğlence dünyasının gerçek yüzünü kara mizahi ile ele almaktadır.

Dizinin orijinal konusu, New York'un Queens semtinden dört arkadaş Hollywood'da şanslarını denemek için Los Angeles'a gelirler. Talih sadece birinin, Vince Chase'in başına konar. Ama onları kimse birbirlerinden ayıramaz. Vince, Vince'in kardeşi Johnny Drama, Eric ve Turtle beraber yaşamaya ve beraber eğlenmeye devam ederler. Onlara bir de enerjik ve deli dolu bir menajer olan Ari Gold da eşlik eder.

Seo Kang-Joon dizide, yükselen bir yıldız olan Cha Young-Bin karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, parlak bir yakışıklığa ve masum bir gülümsemeye sahiptir. O, bir dergide yapılan bir ankette, en erkeksi 20’li yaşlardaki erkek oyunculardan biri olarak seçilmiştir. (orijinal dizideki Vince Chase karakteri)

Lee Kwang-Soo dizide, Cha Young-Bin’in (Seo Kang-Joon) kuzenini ve artık popüler bir oyuncu olmayan Cha-Joon karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, 90’lı yılların başında çıkışını yapmış olan "Sugar Boys” adlı bir grubun üyesiydi. Birçok kişi artık onu hatırlamadığından sadece küçük parçalar çalmaktadır ve ünlü biri olabilmek için mücadele etmektedir. (orijinal dizideki Eric Murphy karakteri)

Park Jung-Min dizide, Cha Young-Bin’in (Seo Kang-Joon) en yakın arkadaşı ve aynı zamanda onun kişisel menajeri olan Lee Ho-Jinkarakterini canlandıracaktır. Onun karakteri çalıştığı şirketin CEO’su tarafından kötü muamele görmektedir. Onun karakteri, bir menajer olarak işinde çok şüphecidir ve geleceği hakkında oldukça endişelidir.

Lee Dong-Hwi dizide, Turtle karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, her zaman umut dolu oluşu ve sevimliliği ile kabiliyetli birisidir. O endişelenmeyen ve sinirlenmeyen kişiliği ile pozitif olmanın bir simgesidir.

Oyuncu Cho Jin-Woong ise diziden bir yetenek ajansının başkanı olan Kim Eun-Kap (orijinal dizideki Ari Gold karakterinden esinlenilmiş) karakterini canlandırması için teklif götürülmüştü ve oyuncunun hal gelen teklifi düşünmektedir.

Dizinin çekimlerine Mayıs ayında başlanması ve 2016 Yaz Olimpiyatları’ndan sonra yayınlanmaya başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema.net/-entourage-korea-seo-kang-joon-lee-gwang-soo-park-jeong-min-i-and-lee-dong-hwi-cast-confirmed-92403.html