Kim Rae-Won’a “Doctors” Dizisinden Teklif Götürüldü
  • alie
  • 15-03-2016, 13:33


Oyuncu Kim Rae-Won’a, SBS’in yeni "Doctors” dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.


İlk başta "Female Gangster Hye-Jeong” olarak tanıtılan sonra adı "Doctors” olarak değiştirilen dizi, birçok zorluğun üstesinden gelerek doktor olmayı başaran Hye-Jung’un hikâyesini anlatmaktadır. Ayrıca dizide doktorlar birliğinin, doktorlar ve onların hastaları arasındaki ilişkiyi büyük bir gerçekçilik ile gözler önüne sermektedir.

Eğer Kim Rae-Won teklifi kabul ederse dizide, yetenekli bir nörocerrrahi uzmanını canlandıracak. Onun karakteri, baştan aşağı gerçekçi, hareketli bir kişiliğe sahiptir ve cana yakınlığından dolayı çoğu insan ona hemen güvenir.

Bu arada kadın başrol karakteri canlandırması için Park Shin-Hye’ye ve kadın başrol karakterin rakibinin canlandırması için Lee Sung-Kyung’a diziden teklif götürülmüştü ve her iki oyuncunun da henüz kararını açıklamadığı bildirildi.

Park Shin-Hye eğer teklifi kabul ederse dizide, Hye-Jung karakterini canlandıracak. Hye-Jung kadın bir gangsterken bir doktora dönüşür. Lee Sung-Kyung ise, bir nörocerrrahi doktorunu canlandıracak. Onun karakteri, varlıklı bir aileden gelmektedir ve Hye-Jung’un liseden sınıf arkadaşıdır. Sevdiği kişi ondan çalınana kadar o, herkes tarafından sevilen parlak ve mutlu bir kişiliğe sahipti ama şimdi oldukça acımasız birisidir.

Dizinin senaristliğini "High Society” dizisini de kaleme alan Ha Myung-Hee yapacak.

Dizinin ilk bölümünün 20 Haziran’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans.com/2016/03/kim-rae-won-offered-sbss-doctors-opposite-park-shin-hye, asianwiki.com/Doctors_%28Korean_Drama%29