“Love, Lies” Filminin İngilizce Afişleri Yayınlandı

  alie   |     18-03-2016, 12:04


Başrolünde Han Hyo-Joo, Yoo Yeon-Seok ve Chun Woo-Hee’nin rol aldığı "Love, Lies” filminin dört İngilizce afişi yayınlandı.


Yayınlanan afişlerde, filmin konusunu özetleyen "Kıskançlığın ve Arzuların Trajedisi" yazısı yer alıyor.

Film, 1940'larda Güney Kore, Japonya'nın işgali altında olduğu zamanda geçmektedir. Ayrıca film, bir gisaeng olan ve en iyi şarkıcı olma hayalleri kuran Jung So-Yool (Han Hyo-Joo), bir gisaeng olan ve So-Yool'un en yakın arkadaşı Seo Yeon-Hee (Chun Woo-Hee), bir söz yazarı ve yapımcı olan Kim Yoon-Woo (Yoo Yeon-Seok) etrafında geçmektedir.

Ayrıca filmde Han Hyo-Joo, Yoo Yeon-Seok ve Chun Woo-Hee’nin yanı sıra Park Sung-Woong ve Jang Young-Nam da önemli rol almaktadır.

Filmin bu yılın 13 Nisan’da Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Haeuhhwa

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…