“Descendants of the Sun” Dizisinin Başrol Oyuncuları Dizideki En Sevdiği Sahneyi Seçti
  • alie
  • 18-03-2016, 13:56


"Descendants of the Sun” dizisi, yüksek izleyici kitlesi ve her an artan popülaritesi ile ikinci yarısında olmasına rağmen çeşitli sahneleri ile hayranlarının ilgisini çekmeye devam ediyor.


Kadın başrol karakterini canlandıran oyuncu Song Hye-Kyo ilk bölümden bir sahne seçti. "Bu parodiler, şimdi bir sürü var.” dedi. "Ama bunların içinden, ‘Eğer bir doktorsan bir erkek arkadaşın olamaz. Çünkü çok meşgulsündür.’ bu repliği seçmek zorundayım."

Song Hye-Kyo’nun bahsettiği bu replik, Song Hye-Kyo ve Song Joong-Ki hastanede tanıştıklarında Song Joong-Ki tarafından ona söyleniyordu. Bu söze karşılık Song Hye-Kyo ise ona, "Eğer bir askersen bir kız arkadaşın olmaz. Çünkü işleri çok zordur.”

Song Hye-Kyo bu sahne ile ilgili, "Bu sahneyi çekerken, tüylerimiz diken diken olmuştu.”şeklinde düşüncelerini paylaştı ve "Ama bu, iki karakterinde aslında ne kadar da birbirine benzediğini gösteren bir replik.” dedi.

Yoon Myeong-Joo karakterini canlandıran Kim Ji-Won da ilk bölümden bir sahne seçti. "Canlandırdığım karakterin Jin Goo’ya ‘Orada dur.’ dediği sahne. Bu repliğin, onların ordudaki farklı rütbelerini vurguladığını düşünüyorum. Havalı bir replikti ve onu izlerken sahnenin çekici olduğunu düşündüm."

Bu arada, Jin Goo, Kang Shin-Il ile çektiği sahne hakkında konuştu. "İlerleyen bölümlerde Kang Shin-Il ve benim yer aldığım daha fazla sahne olacak. Canlandırdığım karakter, Myung-Joo'nun [Kim Ji Won’un canlandırdığı karakteri] haberi olmadan tek başına mücadele edecek gibi.”

Jin Goo, "Senaryoyu okurken, ‘Bu bir emir mi?’ repliğini okuyunca gerçekten çok havalı olduğunu düşündüm.” diyerek sözlerini tamamladı. Oyuncunun bahsettiği replik, askeriyenin yemekhanesinde geçen bir sahnedir. Bu sahnede, Jin Goo’nun komutanı [Kang Shin-Il’in canlandırdığı karakter] onun masasına gelip kızından uzak durmasını söyler.

Jin Goo, "O çok fazla soru soramaz, ama sonunda onun bütün söyleyebileceği şey ‘Bu bir emir mi?’ olur.” dedi. "Bu, kulağa çok boş, umudu kırılmış ve üzücü geliyor.”

Son olarak, Song Joong-Ki, canlandırdığı karakter ile Song Hye-Kyo’nun yer aldığı bir sahneyi seçiyor. "Dr. Kang, lütfen yalnız bırak.” "Ruh halimden dolayı ‘Yalnız bırak’ veya ‘Git buradan’ demeyi istemiş olabilirim ama resmi sözler bir daha unutulmayacak bir replik yaptı.” dedi.

"Descendants of the Sun” dizisi her Çarşamba ve Perşembe günü KBS2 TV ekranlarında yayınlanıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/17/descendants-of-the-sun-actors-pick-their-favorite-scenes-from-the-drama