“Uncontrollably Fond” Dizisinin Yayın Tarihi Kesinleşti
  • alie
  • 22-03-2016, 11:44

 

Başrolünde Kim Woo-Bin ve 'Miss A' grubudan Suzy’nin rol aldığı "Uncontrollably Fond” dizisinin yayın tarihi kesinleşti.


Çekimlerine geçtiğimiz yılın Kasım ayında başlayan dizinin ilk bölümünün 29 Haziran’da yayınlanacağı açıklandı.

Dizinin konusu, Shin Joon-Young (Kim Woo Bin) ve No Eul (Suzy) çocukken birbirinden kalpleri kırık olarak ayrılırlar. İkili birer yetişkin olunca tekrar karşılaşır. Shin Joon-Young, ünlü bir oyuncu ve şarkıcıdır. No Eul ise bir belgesel yapımcısıdır.

Kim Woo-Bin dizide, zeki ve çekici bir ünlü olan Shin Joon-Young karakterini canlandıracak. Onu karakteri, son derece otoriter birisidir.

Suzy dizide, bir belgesel yapımcısı olan No Eul karakterini canlandırmaktadır. Onun adalet anlayışı para karşısında kırılgandır ve o kendisinden daha güçlü olanların karşısında da kırılgandır.

Lim Ju-Hwan dizide, "KJ Group" adlı bir iş merkezinin müdürü olan Choi Ji-Tae karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri dünya da bugüne kadar görülmemiş, iyi görünümlü, eğitimli, kişilikli, görgü sahibi ve ailesi ile "mükemmel adam"dır. O, çok nazik, tatlı, sevecen ve yardımsever birisidir.

Lim Ju-Eun dizide, "KJ Kozmetik”in Takım Müdürü olan Yoon Jung-Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun babası başkanlık için güçlü bir aday olarak gösterilmektedir. Onun karakteri, kraliyet ailesinden gelmektedir ve nesiller boyunca ailesi başkanlık yapmıştır.

Ayrıca dizide, Yu Oh-Sung, Jin Kyung, Jung Sun-Kyung ve Choi Moo-Sung’da rol almaktadır.

 

Kaynak: asianwiki.com/Uncontrollably_Fond