Nam Goong-Min, “The Beauty of the Beast” Dizisinde Başrolü Canlandıracak + Diziden Baek Jin-Hee’ye Teklif


Oyuncu Nam Goong-Min’in "The Beauty of the Beast” dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklanırken oyuncu Baek Jin-Hee’ye ise dizide kadın başrol karakteri canlandırılması için teklif götürüldü.


Dizi, işlemediği bir suç yüzünden hapse atılan Ahn Dan-Tae (Nam Goong-Min) inişli çıkışlı hayat hikâyesini anlatmaktadır.

Nam Goong-Min dizide, eski bir mahkûm olan Ahn Dan-Tae karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, kadınlara karşı nazik birisidir. Hapisten çıkınca, insan haklarını savunan bir avukat haline gelir ve hatta büyük bir şirkettin varisi olur.

Eğer Baek Jin-Hee teklifi kabul ederse dizide, bir iş arazisi için mücadele eden çalışkan genç bir kadını canlandıracaktır.

Nam Goong-Min, "Remember” ve "The Girl Who Sees Smells” dizilerinde kötü karakteri canlandırmıştı ve gösterdiği performans ile büyük bir beğeni toplamıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda, Baek Soo-Chan yer alırken diziyi Lee Hee-Myung kaleme alacak. Baek Soo-Chan, Lee Hee-Myung ve Nam Goong-Min daha önce de 2015 yapımı "The Girl Who Sees Smells” dizisinde birlikte çalışmışlardı.

Nisan ayında çekimlerine başlanılacak olan dizinin ilk bölümünün 14 Mayıs’ta Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/The_Beauty_of_the_Beast, dramabeans.com/2016/03/namgoong-min-lands-lead-role-in-beasts-beauty-for-sbs