Taecyeon ve Song Ha-Yoon Birlikte Bir Web Dramada Rol Alacak

  Hamlet   |     26-03-2016, 11:14


‘2PM’ grubundan Taecyeon ve oyuncu Song Ha-Yoon "I’m Going to Touch You” adlı bir web dramada başrol karakterleri canlandıracak.


Geleceği ve gelecekteki güzel bir kadın görebilen bir adamın (Taecyeon) etrafında dönen web dramanın yapımcılığını ise JYP Pictures ve Contents Pool üstlenecek.

Taecyeon web dramada, yakın geleceği görme yeteneğine sahip olan Do Jin-Woo karakterini canlandıracaktır. Song Ha-Yoon ise web dramada, bir kozmetik dükkânında çalışan Jin Hee-Young karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, Do Jin-Woo’nun (Taecyeon) zıttı olan birisidir. Onun hayali, makyaj sanatçısı olmaktadır.

Ayrıca dizide, Taecyeon ve Song Ha-Yoon’un yanı sıra Park Joo-Hyung ve Kim Jong-Moon da rol almaktadır.

Web dramanın ilk bölümünün bu yılın Haziran ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/25/2pms-taecyeon-and-song-ha-yoon-to-star-in-jyp-produced-web-drama

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…