Park Hae-Jin’e, “Cheese in the Trap” Webtoon’un Film Versiyonu İçin Teklif Götürüldü
  • alie
  • 28-03-2016, 17:00


Oyuncu Park Hae-Jin’e, "Cheese in the Trap” webtoon’un film versiyonunda Yoo-Jung karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Park Hae-Jin, Soon Ggi tarafından kaleme alınan "Cheese in the Trap" adlı bir webtoon'e, bu ayın başında final yapan, "Cheese in the Trap” dizisinde erkek başrol karakteri olan Yoo-Jung’u canlandırmıştı. Oyuncu, dizide gösterdiği performans nedeniyle izleyicisinden büyük beğeni toplamıştı. Ancak, dizinin yapımcıları ile Park Hae-Jin’in ajansı, Park Hae-Jin’in yer aldığı birçok sahnenin koyulmaması ve ikinci plana atılması gibi sorunlar yaşanmıştı ve dizi birçok olumsuz eleştiri almıştı.

Filmin yapım ekibi, orijinal hikayenin yazarı Soon Ggi ile bir sözleşeme düzenlemekte olduklarını belirtti.

Film, üniversitede okuyan Hong-Seol ile onun sunbaeyi Yoo-Jung arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır.

Park Hae-Jin eğer teklifi kabul ederse, bir üniversite öğrencisi olan Yoo-Jung karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, iyi görünüme sahip, iyi notlar alan, atletik ve nazik bir kişiliğe sahiptir. Ancak bütün bu iyi yanlarının altında korkunç tarafı gizlenmektedir.

Filmin yapımcılığını, oldukça başarılı bir isim olan Lee Dong-Ho üstlenecek.

 

Kaynak:asianwiki.com/Cheese_in_the_Trap_%28Korean_Movie%29, soompi.com/2016/03/27/park-hae-jin-courted-for-movie-version-of-cheese-in-the-trap