"The Sound of Heart” Dizisinin İlk Senaryo Okumasından Görüntüler Yayınlandı [Fotoğraf]
  • Maysa
  • 29-03-2016, 14:45


Başrolünde Lee Kwang-Soo ve Jung So-Min’in rol aldığı "The Sound of Heart” dizisinin ilk senaryo okumasından görüntüler yayınlandı.


Durum komedisi dizi, bir webtoon yazarı olan Jo Suk’un, onun abisi Jo Joon’un ve abisinin kız arkadaşı/eşi Ae-Bong da dahil olmak üzere çevresindeki insanların gerçek hayat hikayeleri anlatılmaktadır.

Lee Kwang-Soo dizide, bir webtoon yazarı olan Jo Suk’u canlandırırken Jung So-Min ise dizide, Jo Suk’un (Lee Kwang-Soo) kız arkadaşı/eşi olan Ae-Bong karakterini canlandıracak.

Dizi, Jo Suk tarafından kaleme alınan 2006 yılında Naver tarafından yayınlanan, "Maeumui Sori” adlı bir webtoon’dan uyarlanmıştır.

Bu arada, "The Sound of Heart” dizisi, "The Producers” dizisinden sonra KBS’in variety bölümü tarafından üretilen ikinci variety tarzında bir dizi olacak.

Dizinin ilk bölümünün Nisan ayında Naver TV üzerinden yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/The_Sound_of_Heart, soompi.com/2016/03/21/lee-kwang-soo-and-jung-so-min-confirmed-for-the-sound-of-your-heart, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=69182, hancinema.net/lee-gwang-soo-jeong-so-min-kim-dae-myeong-the-sound-of-your-heart-script-reading-92851.html